VR autoservis - skusenosti / referencie

kontakty na firmy, ktoré podľa Vás stoja za zmienku...
Užívateľov profilový obrázok
ea_n
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09 Dec 2010, 21:57
Vek:: 5
Bydlisko: Bratislava

VR autoservis - skusenosti / referencie

Príspevok od užívateľa ea_n » 28 Jan 2013, 22:29

cez referenciu som si nechala u p. Kralovica vo VR autoservise vymenit na mojej V40 rozvody

po tyzdni mi 250km od Bratislavy vytiekol servo okruh a umrelo riadenie.

namiesto dovolenky odtahovka do Ba; p. Kralovic len poriadne dotiahol objimku a dolial olej do serva. a zacal sa vykrucat ze mam uz stare silentbloky motora ze to uvolnili "vibracie". jasne, po 10 rokoch zrazu nahodou po jeho zasahu.

podla Haynes navodu krok #1 vymeny timing belt - odpojit servo okruh, kedze je u V40 presne nad beltom.

nedoporucujem ich, velmi neseriozny pristup. mohli ma zabit kebyze mi to prdne na dialnici pri vyssej rychlosti.
a ani za svet si priznat chybu. lebo by sa museli spolupodielat na 250e odtahovke
Volvo V40 2.0 T4 | 2001

Užívateľov profilový obrázok
MrXo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1326
Dátum registrácie: 16 Dec 2010, 09:19
Vek:: 55
Bydlisko: Šamorín
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu poďakované: 3 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa MrXo » 28 Jan 2013, 23:23

Hmm, neprijemna skusenost.
XC70 AWD, 120kW, D5, MY04
Ex: V50, 2.0D, Momentum, 100kW, manual 6Q, DPF, MY06
Volvo diagnostika

Užívateľov profilový obrázok
begi
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 1527
Dátum registrácie: 06 Máj 2010, 21:19
Vek:: 39
Bydlisko: BA/KE
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 45 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa begi » 29 Jan 2013, 00:43

no potes... :(
Je: V70 T5 MY07, Summum, 191kW Obrázok, V40CC T4 AWD MY15 132kW
Bolo: V40 1.9D MY04, 85kW
V50 T5 MY06, Momentum, 162kW
Galerka: >>>TU<<<

VOLVO diagnostika BA-Rača /10Eur

Užívateľov profilový obrázok
ea_n
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09 Dec 2010, 21:57
Vek:: 5
Bydlisko: Bratislava

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa ea_n » 29 Jan 2013, 01:39

begi napísal:no potes... :(
no jo. kebyze to aspon uzna, ze zabudol
sa stane každému. ale to zatlkanie ma znechutilo. nie kazda žena ma auto ako sporak
Volvo V40 2.0 T4 | 2001

liguerex
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 444
Dátum registrácie: 01 Mar 2010, 00:42
Vek:: 44
Bolo mu poďakované: 14 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa liguerex » 29 Jan 2013, 01:45

Fakt neprijemne :cry: Ale co sa tyka rozvodov, tak menil som na svojej 40-ke (sice 1.8 ale postup v podstate ten isty), postupoval som presne podla Haynesa a samotny servo okruh nebolo treba odpajat. Stacilo premiestnit nadrzku bez odpajania hadice. Takze otazne je co vlastne v tom servise spravili :?:
V70XC, B5244T3, 2002, M58, 147 kW

Užívateľov profilový obrázok
wickey
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2179
Dátum registrácie: 09 Apr 2009, 11:47
Vek:: 35
Bydlisko: Bratislava - Staré Mesto
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu poďakované: 17 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa wickey » 29 Jan 2013, 02:31

tipujem, ze ju premiestnili a pri tom sa uvolnila spojka na hadici od serva a zabudlo sa na jej kontrolu pri vracani... uz som videl na roznych autach vselijake veci pozabudane :)
'01 C70 T5 cabrio
'00 V70 XC AWD Cross Country
'08 XC90 V8 AWD Sport
'03 S60 T5
ex 760 GLE TD, 940 GLE, 850 2.5 20V, 440 1.8K, V70 R AWD, 850 R, V70 R AWD, 740 GL, 850 GLE, S60 R AWD, V70 XC AWD, V70 XC AWD, S70 2.5 20V

Užívateľov profilový obrázok
begi
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 1527
Dátum registrácie: 06 Máj 2010, 21:19
Vek:: 39
Bydlisko: BA/KE
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 45 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa begi » 29 Jan 2013, 08:31

ea_n napísal:
begi napísal:no potes... :(
no jo. kebyze to aspon uzna, ze zabudol
sa stane každému. ale to zatlkanie ma znechutilo. nie kazda žena ma auto ako sporak
ved to, chyba sa stat moze. pristup "po" je potom smerodajny...
tu to zrejme neslo spravne a dik ze informujes. i ked starosti a uctov ta to uz asi nezbavi.
Je: V70 T5 MY07, Summum, 191kW Obrázok, V40CC T4 AWD MY15 132kW
Bolo: V40 1.9D MY04, 85kW
V50 T5 MY06, Momentum, 162kW
Galerka: >>>TU<<<

VOLVO diagnostika BA-Rača /10Eur

RadovanVR
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 28 Jún 2012, 10:43
Vek:: 32

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa RadovanVR » 03 Feb 2013, 23:15

Tak Vas po dlhsej dobe zdravim nakolko ako majitel a konatel servisu nie som na tomto fore moc aktivny ale som rad ze sa nespokojna zakaznicka slecna Eva ozvala aspon takouto formou ozvala a ze je ziva a zdrava,naposledy som prispieval k podobnej teme na tomto fore kde nam bola reklamovana opravu Renaultu Megane a mozte si vsetci precitat ako to cele dopadlo som rad ze sa mozem a hlavne chcem sa vyjadrit k problemu ktory popisuje pani/slecna Eva nech neurazim co nie je moj styl nakolko to bol moj zakaznik achcem aby pri tom slove bol aj zostalo z mojej strany urcite.Pani/slecna Eva dostala odporucanie na nas servis zaco druhemu klientovi dakujeme.Zakaznicka prisla k nam ze chce dat auticko trosku do poriadku a prvotna bola vymena rozvodov a kontrola auticka.Toto bolo z nasej strany uskutocnene a bolo jej povedane co ma este na aute vykonat aby auto bolo v stave sadnut ajazdit a uzivat auto v plnej miere medzi ktore patrila aj vymena spomenutych silentblokov stahovnia okne tlacitko na vsetky blinkre atd.Slecna/pani Eva po prvej etape bola spokojna bola u nas aj zo svojim psikom povedala aby sme vsetky veci objednala a nech dalsi tyzden dojde a zrazu nastava problem slecna/pani Eva zmizla stahovacka a ostatne nahradne diely kupene bez zalohy niektore originalne vo Volve vo Viedni a zakaznicky nebolo nedvihala telefon neodpovedala zlahla sa pod zem asi nejake problemy mozno vela prace mozno nieco v sukromi nebolo jej.Nevadi vie o tom vsetkom snad sa ozve takto presiel dlhsi cas zakaznicka sa nehlasila volali sme druhemu zakaznikovi ci nevie co s nou je a bolo nam povedane ze vsetko je v poriadku a ozve sa.Dosiel vikend asi o 3 tyzdne a zrazu vecer o 9mi zvoni telefon a co nevidim nasa stratena zakaznicka vola zdvihol som telefon a ozvalo sa p.Hradecky nieco mi tecie s auta som pri Tescu v Brezne mam kaluzu pod autom.Hovorim prepacte ale takto Vam to neviem identifikovat ale poviem Vammpravdu chcel by som tu schopnost identifikovat zavady cez telefon v mojom biznise by to bola perfektna vec.Slecna/pani neviem mozno to je olej mozno benzin mozno nemrzka do chladica prepacte ale nemohol som chciet od zeny aby to ovonavala a nedajboze ochutnavala.Tak som jej navrhol moznost odtahovky do BA este sa ma opytala ci niekoho nepoznam v Brezne nejaky servis mechanika lovim v pamati ale nikdo bola by to predsa len lacnejsia varianta slecna/pani povedala ze este niekoho ona skusi aze mi zavola ziadne emocie ani z mojej strany ani zo strany zakaznicky neboli.Asi po 20 minutach mi vola ci mozme zorganizovat odtah z Brezna a ja ze ok pre zakaznika vsetko.Vola odtahovkarom jeden v Nemecku dalsi 2 piva v sebe a nakoniec som zohnal dalsieho trosku svojskieho ale hlavne nech je auto v BA a hotovo o cene bola vopred informovana bola zakaznickou schvalena.Dorazili o 2-3 rano cakal som ich pred servisom aby mi dala kluce a volal som p.Kralovicovi nech sa dojde na auto pozriet nech este cez vikend mame odpoved ore zakaznicku Evu.Dosiel v nedelu rano o 9 auto sa pozrelo a doslo sa na to ze boli povolene trubky od serva.Ano tie trubky ktore povolovane neboli a ktore sa museli povolit od tych pohybov ktore motor robil nakolko sme upozornovali zakaznicku ze robia problem a vedela o nich a boli to tie silentbloky ktore si nedosla vymenit!!!!!nakolko nedala ani vediet ani obycajnu spravu-sms,mail,telefonat a to dotycna robi v oblasti IT!!!Nevadi zakaznik nas pan.Zo zakaznickou sme sa rozisli s tym ze chvalabohu to nebolo nic vaznejsie a ze dojde teda na servis mohla sa vratit na svoju vytuzenu dovolenku nakolko sme sa rozpravali pocas opravy ci sa stalo nieco vazne ze sa neozyvala som rad ked mam zo zakaznikmi aj iny vztah ako len riesit auta politiku servisu mame postavenu na osobnom pristute a chceme mat aj troska kamaradsky styl co sa mi v poslednej dobe nevyplaca ale k tomu sa este vratim.Zakaznicka povedala ze chcela mat oddych a ze bolo toho vela atd.Pochopitelne kazdy mame toho niekedy dost a chceme oddych,klud nic neriesit ale pokrocime dalej toto sa vsetko udialo minuly rok slecna/pani Eva znova stratena objednane veci bez zalohy v servise lezia nadalej nikdo nevola a komentar na svete.Osobne mi ten komentar nevadi aspon som troska chcel dat veci na pravu mieru.Zakaznicka mohla veci so mnou problem prediskutovat cislo na mna ma keby nahodou rad ho zverejnim 0918/847127 moze hocikedy volat vsak vie nakolko telefony zdviham aj cez vikendy a mohla to vsetko v klude so mnou doriesit ale asi uprednostnila hrdinskejsi sposob od klavesnice-kazdy ma moj styl.Na zaver uz nechcem nikoho osocovat resume z tohto celeho si urobte sami p.Kralovic vie co robi za robotu zodpovedame aj ako majitelia servisu aj ako mechanik snazime sa zakaznikovi pomoc ako sa da a auta robime radi.Nevyberame zalohy zakaznici vedia o cene dopredu a pokial zakaznik nema dostatok fin.prostriedkov snazime sa mu pomoct aspon tym ze rozdelime opravy na akutne a menej akutne s neotvarajucim oknom sa da jazdit ale bez brzd nie aj to sme zazili-zakaznik bol tuhy fajciar a dolezitejsie bolo okno ako prasknute brzdove kotuce ale to len na okraj.Skusenosti zo zakaznikmi su rozne ale auto je ich majetok oni rozhoduju co a ako.Na zaver by som chcel podakovat zakaznikom ktory chodia k nam su spokojni nie sme servis ktory je najkrajsi ale chceme pomoct poradit a hlavne opravit za rozumne peniaze a nikoho neklamat.Mame zakaznika s Volvom XC 70 z Izraela ktory sa ozenil v SK a povedal nam krasnu vetu-this is house of my car.Taketo vety cloveka potesia.Neberem Vam to pravo sa vyjadrit na Vasom Volvofore na nas servis ale nie som clovek ktory by sa zatajoval pred problemom ale akosi na druhej strane bol problem komunikovat keby slecna Eva zvolila akukolvek formu komunikacie urcite by sme dosli k obojstranne vyhodnemu rieseniu ale nebola vola.Chcem pozdravit slecnu/pani Evu aby najazdila este vela stastnych kilometrov bez poruch ale mohla by porozmyslat aj nad svojou neserioznostou ze sa nevedela ani ozvat a specificke diely ktore si objednala ani nemozme vratit nakolko sme sa dohodli na veciach originalnych kupovanych vo Volve vo Viedni a tam ich v ramci dobrych vztahov nepojdem vraciat a vysvetlovat ze zakaznicka nevie pouzivat mobilny telefon email a pod.alebo mala depresiu z prace.Avska chcel by som zalozit temu nakolko ako som si vsimol chodi sem dost predajcov ND,majitelov servisov a mechanikov ktory maju urcite zle skusenosti zo zakaznikmi a na nas sa akosi zabuda neplatenie faktur pri tom sa dusuju zajtra to mate na ucte a dojde s 2 rocnym Volvom XC 90.Ak by to adminovi nevadilo zalozim temu blacklist zakaznikov nech aj my ludia co poskytuju sluzby mame troska pravo vyjadrit svoj postoj a sklamania ktore nam zakaznici prinesu.Prepacte troska som sa asi v nedelu vecer rozkecal ale kritizovat spoza klavesnice vie kazdy.Slecna/pani Eva cakam na telefon email alebo hocijaky priamy kontakt nech to v klude doriesime.Prajem majitelom aut vela stastnych kilometrov a dufam ze tych spokojnejsich klientov a j v tomto roku bude xxxxxxx nasobne viacej ako nespokojnych.Tym ktorym som sa neozval kvoli cenovym ponukam sa ospravedlnujem ale napravim to nakolko zaciatok roka sme mali troska hekticky:)S pozdravom Hradecky-konatel AutoservisuVR

Užívateľov profilový obrázok
begi
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 1527
Dátum registrácie: 06 Máj 2010, 21:19
Vek:: 39
Bydlisko: BA/KE
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 45 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa begi » 04 Feb 2013, 11:54

diky Rado, dufal som ze sa ozves a napises ako to bolo z vasej strany.
Je: V70 T5 MY07, Summum, 191kW Obrázok, V40CC T4 AWD MY15 132kW
Bolo: V40 1.9D MY04, 85kW
V50 T5 MY06, Momentum, 162kW
Galerka: >>>TU<<<

VOLVO diagnostika BA-Rača /10Eur

RadovanVR
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 28 Jún 2012, 10:43
Vek:: 32

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa RadovanVR » 04 Feb 2013, 13:06

Inac begi pod tebou sa zlahla zem?Co sa nezastavis neozves?:(

Užívateľov profilový obrázok
wickey
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2179
Dátum registrácie: 09 Apr 2009, 11:47
Vek:: 35
Bydlisko: Bratislava - Staré Mesto
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu poďakované: 17 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa wickey » 04 Feb 2013, 14:25

cize bola uvolnena hadica pod nadobkou na nalievanie oleja do serva?
'01 C70 T5 cabrio
'00 V70 XC AWD Cross Country
'08 XC90 V8 AWD Sport
'03 S60 T5
ex 760 GLE TD, 940 GLE, 850 2.5 20V, 440 1.8K, V70 R AWD, 850 R, V70 R AWD, 740 GL, 850 GLE, S60 R AWD, V70 XC AWD, V70 XC AWD, S70 2.5 20V

Užívateľov profilový obrázok
begi
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 1527
Dátum registrácie: 06 Máj 2010, 21:19
Vek:: 39
Bydlisko: BA/KE
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 45 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa begi » 04 Feb 2013, 16:30

RadovanVR napísal:Inac begi pod tebou sa zlahla zem?Co sa nezastavis neozves?:(
tak auta nastastie funguju, tak preto.
ale uz pre vas chystam nejaky program ;)
Je: V70 T5 MY07, Summum, 191kW Obrázok, V40CC T4 AWD MY15 132kW
Bolo: V40 1.9D MY04, 85kW
V50 T5 MY06, Momentum, 162kW
Galerka: >>>TU<<<

VOLVO diagnostika BA-Rača /10Eur

RadovanVR
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 28 Jún 2012, 10:43
Vek:: 32

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa RadovanVR » 04 Feb 2013, 20:11

My sme zo servom nic ale nic nerobili.Zatial nikdo nevolal a ani dotycna nedala ziadny prispevok tak tuzobne ocakavam reakciu:):):)

Užívateľov profilový obrázok
wickey
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2179
Dátum registrácie: 09 Apr 2009, 11:47
Vek:: 35
Bydlisko: Bratislava - Staré Mesto
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu poďakované: 17 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa wickey » 04 Feb 2013, 20:16

"p. Kralovic len poriadne dotiahol objimku a dolial olej do serva."

?
'01 C70 T5 cabrio
'00 V70 XC AWD Cross Country
'08 XC90 V8 AWD Sport
'03 S60 T5
ex 760 GLE TD, 940 GLE, 850 2.5 20V, 440 1.8K, V70 R AWD, 850 R, V70 R AWD, 740 GL, 850 GLE, S60 R AWD, V70 XC AWD, V70 XC AWD, S70 2.5 20V

RadovanVR
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 28 Jún 2012, 10:43
Vek:: 32

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa RadovanVR » 04 Feb 2013, 21:04

Urobime konferenciu trebars pri vine nech sa nehrame na slovicka:):)

Užívateľov profilový obrázok
laci
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1710
Dátum registrácie: 09 Dec 2010, 03:02
Vek:: 61
Bydlisko: MARTIN-SK
Poďakoval: 29 krát
Bolo mu poďakované: 170 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa laci » 05 Feb 2013, 02:37

RadovanVR napísal:My sme zo servom nic ale nic nerobili.Zatial nikdo nevolal a ani dotycna nedala ziadny prispevok tak tuzobne ocakavam reakciu:):):)
Ja osobne vam verim.Pri vymene rozvodov Nieje treba na tomto aute nic prekladat,Na V 40 su tak jednoduche rozvody az hruza! Jedine co ma spolocne s riadenim pri tejto operacii,je zhodit a nasadit remen na servocerpadlo.Pani Evka nahodne povolenie,mohlo vzniknut velkym vykyvom motora a to pri rozjazde alebo pri prudsiom brzdeni.Silenbloky ste si dala uz vymenit! Mozu vam sposobit ovela vacsie skody ake ste mala doteraz! Vlastnim taktiez V40 su to spolahlive auta,chyba je vacsinou u majitela ktori sa nevie on dostatocne postarat!
VOLVO V70 r.v.2002 II. D5 120Kw
Volvo XC70 r.v.2008 P3 D5 136Kw
Servis-0907109811

Užívateľov profilový obrázok
wickey
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2179
Dátum registrácie: 09 Apr 2009, 11:47
Vek:: 35
Bydlisko: Bratislava - Staré Mesto
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu poďakované: 17 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa wickey » 05 Feb 2013, 02:41

v pohode, ja len tolko, ze nie som mechanik, ale ako laikovi sa mi prilis nezda nasledujuce:

mame nadrzku, z nej ide hadica do servopumpy a z nej trubky do riadenia. ak by mali znicene silentbloky motora sposobit uvolnenie spony na hadici od nadrzky, neviem si dost dobre predstavit, ako by sa musel triast cely zvysok auta.. ak by to malo byt sposobene poklesom motora na znicenom silente az na ram, ten klesne o par cm a predpokladal by som ako laik, ze rezerva na hadici tolko je.. ale pravdepodobne sa mylim.
'01 C70 T5 cabrio
'00 V70 XC AWD Cross Country
'08 XC90 V8 AWD Sport
'03 S60 T5
ex 760 GLE TD, 940 GLE, 850 2.5 20V, 440 1.8K, V70 R AWD, 850 R, V70 R AWD, 740 GL, 850 GLE, S60 R AWD, V70 XC AWD, V70 XC AWD, S70 2.5 20V

Užívateľov profilový obrázok
laci
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1710
Dátum registrácie: 09 Dec 2010, 03:02
Vek:: 61
Bydlisko: MARTIN-SK
Poďakoval: 29 krát
Bolo mu poďakované: 170 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa laci » 05 Feb 2013, 03:07

Wickey, pridu ku mne auta s odtrhnutymy silenblokami ktore maju pri zabere vykyv 20 cm a to neprehanam, naposledy to bol vw golf 85 kw PD. Prisla pani s odtrhnutov hadicov,ze jej nieco tecie a neda sa jej dobre krutit s volantom.Na mojom volve ked som ho kupil to bolo asi 7 az 10 cm.Tie silenbloky su dva na mostiku pod motorom a dva krajne, motorovy pri rozvodoch prava strana,prevodovkovy na lavej strane.
VOLVO V70 r.v.2002 II. D5 120Kw
Volvo XC70 r.v.2008 P3 D5 136Kw
Servis-0907109811

Užívateľov profilový obrázok
ea_n
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09 Dec 2010, 21:57
Vek:: 5
Bydlisko: Bratislava

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa ea_n » 10 Júl 2013, 11:26

p. Kralovic je prijemny clovek, nepochybne skuseny. hostujuci servis uz pomenej. po roku viem dat konzistentnejsi feedback:

1. hadicka serva bola uvolnena a posunuta po vymene rozvodov. teoria o silentblokoch je nepravdiva, dodnes plnia funkciu. ich vymena bola s p. Kralovicom diskutovana ako preventivna, nie akutna.
2. pri prehliadke bol zaplateny pelovy no zrejme bol meneny len vzduchovy filter a olej podla znacne rozdielneho stavu ich znecistenia po roku pri dalsej prehliadke.

vzhladom na zle skusenosti som vam tam nechala objednane nahradne diely odignorovane. snad sa mi necudujete.

-- ze spravili chybu by nevadilo, stane sa. nasledne zatlkanie a neuznanie si chyby, nezanedbatelnych 250e za zbytocnu odtahovku, zaplatene a nevymenene dielce a sovinisticka reakcia tu mi uz vadia. preto nedoporucujem a som nespokojny zakaznik.
Volvo V40 2.0 T4 | 2001

Užívateľov profilový obrázok
ea_n
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09 Dec 2010, 21:57
Vek:: 5
Bydlisko: Bratislava

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa ea_n » 12 Júl 2013, 11:40

mimochodom, od incidentu je servo priebezne problemove. pravdepodobne ho budem musiet menit, kedze je to neservisovatelny modul na V40. f*** you very much.
Volvo V40 2.0 T4 | 2001

Napísať odpoveď