Problem s aomatickou prevodovkou.

Opravy, ktoré su všeobecne aplikovatelné na rôzne modely alebo diely...
Michal 33
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 05 Máj 2020, 21:09
Vek:: 38

Problem s aomatickou prevodovkou.

Príspevok od užívateľa Michal 33 » 05 Máj 2020, 21:26

Zdravim Vas. Mam neidetifikovatelny problem a tak sa chcem opytat ci uz nema niekto skusenost s mojou poruchou. Som cerstvy majitel volva xc 60 2,4 awd a problem je s 6 rychlostnou aickou prevodovkou. Ide o to ze zrazu auto pri zaradeni D cka cize do predu a uvolneni brzdoveho pedala v kopci nedrzi a stiahne ho do zadu. Robi to aj v miernom kopceku kedy auto cuvne do zadu kusok a potom sa schyti. Diagnostika neukazuje ziadnu chybu a za posledne 2 tyzdne mi v atorizaku vymenili olej v prevodovke , nepomohlo potom som bol v specializovanom servise kde mi natiahli software a spravili adaptaciu ani to nepomohlo. Po tyzdni je trosku citelne zlepsenie ale nie je to odstranene. Nikto mi nevie poradit co stym. Dakujem .

Michal 33
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 05 Máj 2020, 21:09
Vek:: 38

Re: Problem s aomatickou prevodovkou.

Príspevok od užívateľa Michal 33 » 10 Máj 2020, 21:45

Michal 33 napísal:
05 Máj 2020, 21:26
Zdravim Vas. Mam neidetifikovatelny problem a tak sa chcem opytat ci uz nema niekto skusenost s mojou poruchou. Som cerstvy majitel volva xc 60 2,4 awd a problem je s 6 rychlostnou aickou prevodovkou. Ide o to ze zrazu auto pri zaradeni D cka cize do predu a uvolneni brzdoveho pedala v kopci nedrzi a stiahne ho do zadu. Robi to aj v miernom kopceku kedy auto cuvne do zadu kusok a potom sa schyti. Diagnostika neukazuje ziadnu chybu a za posledne 2 tyzdne mi v atorizaku vymenili olej v prevodovke , nepomohlo potom som bol v specializovanom servise kde mi natiahli software a spravili adaptaciu ani to nepomohlo. Po tyzdni je trosku citelne zlepsenie ale nie je to odstranene. Nikto mi nevie poradit co stym. Dakujem .

Užívateľov profilový obrázok
laci
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1710
Dátum registrácie: 09 Dec 2010, 03:02
Vek:: 61
Bydlisko: MARTIN-SK
Poďakoval: 29 krát
Bolo mu poďakované: 170 krát

Re: Problem s aomatickou prevodovkou.

Príspevok od užívateľa laci » 03 Jún 2020, 10:56

Napichnut vidu,paku do N-ka , nastavit prepinac na prevodovke. ;)
VOLVO V70 r.v.2002 II. D5 120Kw
Volvo XC70 r.v.2008 P3 D5 136Kw
Servis-0907109811

Napísať odpoveď