Hladam Volvo V70, rv2002+

Kúpim auto značky Volvo...
karol
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24 Jan 2016, 23:55
Vek:: 32
Bydlisko: KE-Okolie

Hladam Volvo V70, rv2002+

Príspevok od užívateľa karol » 25 Jan 2016, 00:25

Ahojte,

pisem tu lebo sa obzeram po nejakom slusnom vacsom kombi, ktore bude pohodlne a tiche aj na dlhsich trasach.
Zaujali ma V70 po roku 2002, atmosfera 2.4, moze byt aj LPG. O prevodovkach som precital dost tak radsej manual by som bral.

Poziadavky mam akurat na vybavu. Vyhrievane sedacky pre partnerku, tempomat pre mna. Bluetooth pripojenie potesi ale v tom rocniku sa asi velmi nebude vyskytovat. ABS a take veci beriem ako samozrejmost. Kozene sedacky ma velmi nelakaju. Radsej zachovaly textilny interier.
Taktiez by som rad nieco kde aspon zadne sedadla niesu "proklate nizko" aby aj starsi ludia vedeli v pohode nastupit. Viezol som raz 91 rocnu babku v mojom RS Cliu a ... no ved viete si predstavit to vystupovanie.

Cenovo nejaky extra limit nemam, skor mi ide o stav auta a spolahlivu motorizaciu. Radsej dam 5tisic za nieco pekne ako 1500 za nieco co budem rok davat este dokopy. Som toho nazoru ze interier by mal byt zachovaly, motor sa da opravit skor ako zohnat dobru novu palubovku.

Taktiez ma zaujima porovnanie V70 vs. bmw e39 kombi, podobny rocnik, ked niekto mal uz tu cest s jednym aj s druhym.

Volvo som doposial nikdy nemal, akurat v byvalej robote sme mali xc90 (to bolo v kozi strasne studene v zime a stym D5 a aom to bola akurat tak obyvacka na kolesach), s40ky (2004), tie boli celkom fajn a C30...v tom som nesedel, ale v mojich ociach to bolo S40 bez kufra.

Vdaka za reakcie a pripadne nasmerovania ak o niekom viete kto prave predava.
Vozovy park
Clio II 2.0 RS
Clio II dci100
Snad bude aj Volvo:)

Užívateľov profilový obrázok
danki
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 13 Jan 2011, 23:27
Vek:: 5
Bydlisko: MA
Bolo mu poďakované: 8 krát

Re: Hladam Volvo V70, rv2002+

Príspevok od užívateľa danki » 25 Jan 2016, 17:25

Ked chces spolahlivy motor, tak 2,5 bez turba je najlepsia kombinacia. Benzin samozrejme.
Mal som V70II a isiel som aj na E39 ale sedan.
Pohodlie - Volvo je pohodlnejsie - sedacky su vyborne. Aj ked Mkove u BMW su tiez dobre.
Podvozok - u Volva neni take "mechanicke spojenie" jak s E39.
Vykon - zalezi samozrejme od motorizacie. Ale D5 163ps u Volva mi isla skoro tak dobre ako 530d 184ps
S benzinom BMW som uz dlho nejazdil
U mna pocit vyhrava BMW, rozum Volvo
Ale kazda znacka ma svoje a kazdy clovek ma svoje pre a proti
V70I D5252T
945 B200FT

karol
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24 Jan 2016, 23:55
Vek:: 32
Bydlisko: KE-Okolie

Re: Hladam Volvo V70, rv2002+

Príspevok od užívateľa karol » 27 Jan 2016, 10:16

Vdaka za informacie

Urcite atmosfera a 5 valec.

Vyska sedakov je na tom ako vzadu?

V praci mame astru tak to mi pride celkom ok na dialnici kvoli 6kvaltu, ale ten motor 1.7 81kw je strasny autobus. rozumny tah snad v rozsahu 1000otacok max.
Vozovy park
Clio II 2.0 RS
Clio II dci100
Snad bude aj Volvo:)

Napísať odpoveď