Predam Volvo S60 2.5t, 154kW, 2004

Autá značky Volvo na predaj...
aluptak14
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06 Apr 2017, 16:17
Vek:: 24

Predam Volvo S60 2.5t, 154kW, 2004

Príspevok od užívateľa aluptak14 » 27 Jan 2020, 15:57

Ahojte,

nadisiel ten den, ked clovek zacne uvazovat o rodine a potrebuje nieco vacsie....Preto som sa rozhodol ponuknut na predaj nase auticko. Parametre nizsie:

Motor: 2.5T, 154 kW
RV: 2004
Povod: kupene v SR
km: 297xxx, skutocne
servisna knizka: ano, od kupy vedena mnou (dolozim fakturami za diely)
prevodovka: AISIN 5 stupnovy (olej kazdych 60 000km).
VIN: YV1RS595952450296
Cena: 3000 EUR

A teraz nieco k vybave:
4x el.okna, vyhrievane a el.sklopne zrkadla, pamatova sedacka vodica, xenony (11/2019 nove vybojky Philips XtremeVision 2.gen), tempomat, multifunkcny volant, telefon na SIM, premium sound s Dolby Digital, dorobeny AUX/USB/SD/Bluetooth, vyhrievane sedacky, DSTC & ABS, dazdovy senzor, 2x sada kolies (rocne letne a zimne gumy). Ak som nieco zabudol, opravte ma.. :)

Opravy:
Napravy po GO, nove poloosy, ulozenie tlmicov vpredu aj vzadu, tycky stabilizatora vpred a vzdadu, nove brzdy plus opravena rucna (uz moc nebrzdila), nove tlmice, EIBACH pro kit, nove komplet ulozenie motora a prevodovky, nove tycky a capy riadenia, nove poloosy (ziadny repas), novy stredny diel vyfuku. Vsetko mozem dolozit fakturou za diely.
Novy olej kazdych 15 000km.

Zavady:
Nefunguje vyhrev praveho spatneho zrkadla. Nefunguje ostrekovac prednych svetiel (VDASH pise zavadu na rele ostrekovaca). Pri dialnicnej rychlosti sa objavia vibracie z pravej strany (od 140km/h vyssie), podozrievam lozisko. Automat radi pekne, ale chcelo by to znovu urobit preplach + novy olej. Obcas sa objavi zavahanie, najma pri studenom starte a preradeni z 2 na 3. Potom uz o nom ani neviete.. :)

Nova STK a Emisna kontrola.

Auto predavame z dovodu potreby kombika.

Auto je cez tyzden k videniu v Olomouci, cez vikend v Martine. Telefon 725 893 661, 0905 273 451, alebo mi napiste spravu :)

Fotky: https://drive.google.com/drive/folders/ ... yFsEtV5_Dt

Napísať odpoveď