VR autoservis - skusenosti / referencie

kontakty na firmy, ktoré podľa Vás stoja za zmienku...
Užívateľov profilový obrázok
Kujon78
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 21 Júl 2011, 15:57
Vek:: 5
Bydlisko: Prešov

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa Kujon78 » 12 Júl 2013, 13:31

je repasovateľné za cca. 150 €
Toyota Avensis T27, 2,0 D-4D bez DPF, kachle 93 kw, M6, 145.000 km
moja ex: S60 2,4 20V 125 kW, a, BA+LPG, 135.100 km

Užívateľov profilový obrázok
cayway
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 22 Mar 2013, 13:39
Vek:: 36
Bydlisko: Zahranicie
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa cayway » 13 Júl 2013, 00:59

s VR zatial maximalna spokojnost, vybral som si ich na zaklade viacerych tem tuto na fore - 2 navstevy, zatial menene rozvody, olej a srandicky okolo toho, termostat, turbo hadica a silentbloky motora
pristup uplne super, pokecaju, vysvetlia, trpezlivost so zaciatocnickymi otazkami :)

na zaklade svojich doterajsich skusenosti si dovolim pochybovat, zeby nieco odflakli tak ako je to tu popisovane
2004 Volvo XC90 T6 AWD
2010 Volvo C30 T5

oso
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 167
Dátum registrácie: 23 Dec 2012, 20:32
Vek:: 25
Bydlisko: BA Ruzinov
Poďakoval: 1 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa oso » 13 Júl 2013, 11:57

ja som u nich tiez menil rozvody rano som auto doniesol a vecer bolo hotove, plus vymena chladiacej zmesi, silentblok motora, zatial auto chodi v pohode takze tiez nemozem povedat nic zle, a este jedna vec zadarmo origo diagnostika auta {palechore}
1. Volvo V40 1.8 90 KW 2002 B4184S2
2. VW Golf 1.4 44 KW 1997 AEX

RadovanVR
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 28 Jún 2012, 10:43
Vek:: 32

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa RadovanVR » 02 Aug 2013, 18:07

Draha slecne ea_n trosku si ale odporujete nie?V prvom prispevku "kydate na p.Kralovica"a teraz ako citam v dalsom od Vas tak ho vlastne aj chvalite nie je to trosku divne?Tvrdite ze sme zatlkali a ako prosim Vas?To ze som Vam vybavoval odtahovku ze p.Kralovic v nedelu dosiel aby ste sa mohli na dovolenku vratit vsak?Ze som ja Vas cakal o 3 v noci a rano na 8 som taktiez dosiel?Trosku mutite vodu draha slecna ale v pohode ja viem od klavesnite su vsetci hrdinovia ked uz teda mam to "sovinisticke"spravanie.Nebudem tu uz dalej na Vas ja kydat a hrat tuto nezmyselnu prestrelku nie je to moj styl mam rad urovnane spory vy asi nie ale v pohode Vas nazor ja s tym nic neurobim pokial viem ja som Vas ani nejakym sposobom neurazil tak dakujem za to f*** you to vypoveda o Vasej inteligencii.A na ten pelovy filter to uz beriem ako srandu to ste uz len skusili na Vasu obhajobu ale to Vam nevyslo:)-topiaci sa slamky chyta uz len aby ste aspon nejaku zamienku mali:)Po 3/4 roku riesit ze je spinavy ja som menil uz 2x tento rok na svojom aute lebo som jazdil v prasnom prostredi ale v pohode mate pravdu mam za potreby klamat zakaznikov lebo tych 0,nic eur mi chybalo aby som bol milionar {usmevisko} {usmevisko} {usmevisko} Podla mna aj olejovy filter uz bude spinavsi po 3/4 roku:)este aj to nas obvinite ze sme ho nemenili porovnate ho trebars zo susedovym palivovym a bude tam rozdiel hned napisete ze sme Vas oklamali nie?:):):):):):)Neboli ste vy nahodou cely cas pri aute pokial si pamatam?Aj zo psikom?:):):):):):):)Vtedy bolo vsetko ok zaujimave {jazyk} S pozdravom Hradecky. P.S K tejto teme by som sa uz nerad vyjadroval cakam telefonat od slecny cislo ma rad doriesim uz som ju raz vyzval a nic.........:)

Užívateľov profilový obrázok
majcco1
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 17 Aug 2009, 22:10
Vek:: 37
Bydlisko: Bratislava
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu poďakované: 2 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa majcco1 » 15 Sep 2013, 00:19

Tiez by som rad pridal svoj nazor na Autossrvis VR. Bol som tam prvy raz na odporucanie ludi z fora. Po pravde,zle sa tam manevruje a tiez servis nevyzera ako imidzovka od BMV s golf trenazerom,fitkom a podobne... Zatial som tam bol iba 2x, prvy krat klasika vymena oleja,filtrov a pozretie auta,kedze som obmienal vozovy park a dnes vymena silentbloku a vymena oleja v ae.
Co je ale dolezite, je pristup ku zakaznikom,snaha sa dohodnut,komunikativnost a ochota a samozrejme kvalifikovany mechanik. Vidiet,ze majitel, pan Hradecky sa naozaj snazi. Moznost doniest si vlastne veci, ceny odkomunikovane dopredu,hladanie prijatelneho riesenia,ferovost,moznost byt pri aute a otravovat pana Kralovica ako to robim napr. ja :)... mozno je skoro hodnotit servis po 2 navstevach a samozrejme,toto forum mame na to aby sme si pomahali a informovali sa, takze ak by sa nieco zmenilo,urcite si dame vediet.
Najblizsie ideme riesit AWD, takze urcite dam vediet kedze je to jedna zo slabym na niekforych modeloch a skor ci neskor to bude riesit kazdy.

Takze za seba,vrelo odporucam.
Este priklad z dnes. Volal zakaznik co tam bol pred tym, a na aute nebolo nic robene,len diagnostika,ze mu zdochlo auto. Pan Hradecky,majitel,bez zavahania a nejakeho vykrucania sadol do auta,ze ide po toho pana a ze ho dotiahne spat. V inych servisoch vam poslu odtahovku resp. v sobotu na obed vam povedia ze pridte v pondelok rano. Bol by som rad keby im takyto pristup vydrzal a drzim palce. {pivo}
Volvo XC90, rv.2004, D5 (120kW)AWD, modra metaliza, 5D AT, Summum
predtym: Volvo V50 2.0D, Mitshubishi Lancer 1997, 1.4i

Užívateľov profilový obrázok
xc90brano
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 29 Apr 2012, 10:17
Vek:: 35
Bydlisko: Prievidza, SR
Bolo mu poďakované: 8 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa xc90brano » 15 Sep 2013, 08:54

hlavne ze si ty spokojny a co konkretne riesis s awd?
Volvo XC90 r.v.07 175kw 3.2 +LPG, Summum(Inscription),cierna metalizaObrázok
http://xc90brano.rajce.idnes.cz/XC90_3.2" onclick="window.open(this.href);return false;
bolo:
Volvo V50 r.v.04 100kw 2D, Momentum, strieborna metaliza
10/2008-3/2012

Užívateľov profilový obrázok
majcco1
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 17 Aug 2009, 22:10
Vek:: 37
Bydlisko: Bratislava
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu poďakované: 2 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa majcco1 » 15 Sep 2013, 20:30

xc90brano napísal:hlavne ze si ty spokojny a co konkretne riesis s awd?
No nepripaja mi zadny nahon. Kupil som auto a kedze nie som ziadny odbornik, veril som majitelovi ze auto je ok. V zasade tam nie su ziadne velke problemy, akurat toto AWD. Podla pana, co mi robi auto v uz spominanom autoservise VR je to asi 1000-hran, co je podla neho najcastejsou pricinou nepripajania zadnej napravy. Ja sa tomu vobec nerozumiem, ale dost sa bojim ist do zimy s tak tazkym autom, s vysokym taziskom a len s prednou napravou. To skoncim pri prvej snehovej kalamite hned pod prvy kopcom a budem kazdemu len nasmiech :).
Ale po precitani zopar diskusii zo zahrnicia ako aj do nas, mam pocit,ze XC90 maju to AWD velmi zle riesene a vela ludom to odchadza.
Rad by som si toto auto nechal zopar rokov hlavne z praktickych dovodov,ale ak bude to AWD furt vyskakovat, tak neviem, lebo mam pocit, ze ak je to sposobnene nejakou vyrobnou vadou, tak sa to bude opakovat.
Cital som tu jeden navod od isteho pana, ze ze problem je niekde inde...je to tam velmi pekne rozpisane...ale ako hovorim, nerozumiem sa tomu. Ten pan to dokonca cele povymienal, od kardanu, cez nejake loziska a co ja viem co este...a vraj tak by to uz malo byt ok.
Inak toto mi fakt nejde do hlavy. Model co sa vyraba 10 rokov, vlajkova lod Volva a oni to odpalia na AWD...nuz holt, potom nech sa necuduju ze predaje idu dole a napravat pokazene meno je dlhodoba zalezitost...a to sa tlacia niekde pod premiu.
Volvo XC90, rv.2004, D5 (120kW)AWD, modra metaliza, 5D AT, Summum
predtym: Volvo V50 2.0D, Mitshubishi Lancer 1997, 1.4i

Užívateľov profilový obrázok
wickey
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2179
Dátum registrácie: 09 Apr 2009, 11:47
Vek:: 35
Bydlisko: Bratislava - Staré Mesto
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu poďakované: 17 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa wickey » 18 Sep 2013, 10:39

z vlastnej skusenosti sa mi niekolokrat potvrdilo, ze mnohi majitelia skutocne ani len netusia, ze im nejde AWD. Tento rok som bol s ludmi kukat dve auta, ktorym awd nakoniec neslo a jedno pre seba...

Naozaj nie je blbost si ku kupe vziat cloveka, ktory volvam aspon trosicku rozumie..
'01 C70 T5 cabrio
'00 V70 XC AWD Cross Country
'08 XC90 V8 AWD Sport
'03 S60 T5
ex 760 GLE TD, 940 GLE, 850 2.5 20V, 440 1.8K, V70 R AWD, 850 R, V70 R AWD, 740 GL, 850 GLE, S60 R AWD, V70 XC AWD, V70 XC AWD, S70 2.5 20V

Užívateľov profilový obrázok
MarekV
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2213
Dátum registrácie: 27 Apr 2010, 16:30
Vek:: 33
Bydlisko: Nitra
Bolo mu poďakované: 35 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa MarekV » 18 Sep 2013, 11:01

Tisichran je najcastejsia zavada ak sa netoci kardan, potom 2ha moznost je uhlovka KO.
Ak ti ide kardan a nezopina haldex tak zle cerpadlo oleja alebo zle cidlo tlaku oleja.

zial vacsinou ti len tisichran nepomoze, ako dlho ti to nejde?

Užívateľov profilový obrázok
Kujon78
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 21 Júl 2011, 15:57
Vek:: 5
Bydlisko: Prešov

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa Kujon78 » 18 Sep 2013, 17:15

dovolil by som si povedať, že volvo asi AWD veľmi nevie robiť {palecdole}
Toyota Avensis T27, 2,0 D-4D bez DPF, kachle 93 kw, M6, 145.000 km
moja ex: S60 2,4 20V 125 kW, a, BA+LPG, 135.100 km

Užívateľov profilový obrázok
MarekV
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2213
Dátum registrácie: 27 Apr 2010, 16:30
Vek:: 33
Bydlisko: Nitra
Bolo mu poďakované: 35 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa MarekV » 18 Sep 2013, 19:50

kujon to je vseobecne zname, zial ...
ja mam napriklad KO uhlovku a je momentalne na repase, pred zimou to musi zasa vsetko frcat

Užívateľov profilový obrázok
zorg1
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2457
Dátum registrácie: 20 Sep 2009, 14:12
Vek:: 43
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu poďakované: 35 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa zorg1 » 18 Sep 2013, 19:58

Marečku kolko mas km ?
Tak to vyzerá že AWD je do 150 - 200 t, km že ?
Honda CR-V, IX/ 2014, 155 HP, Elegance, 2,0 L i-VTEC 5AT, Benzín, 4WD, outdoor, winter pack, Perleťová čierna Crystal
bolo: ♥♥♥ S60 D5 2004, skvelé vozidlo...... ♥♥♥
bude : Volvo veterán

Honda Jazz, 1,2 cool

Užívateľov profilový obrázok
MarekV
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2213
Dátum registrácie: 27 Apr 2010, 16:30
Vek:: 33
Bydlisko: Nitra
Bolo mu poďakované: 35 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa MarekV » 18 Sep 2013, 20:08

tak mne odisla po tejto zime, tj 175-180 tisic
ale zasa ja mam manual, mam upraveny vykon a obcas tomu celkom prij*bem

trebarz wickey ma a, 250 tisic prec a stale mu to ide

Užívateľov profilový obrázok
majcco1
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 17 Aug 2009, 22:10
Vek:: 37
Bydlisko: Bratislava
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu poďakované: 2 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa majcco1 » 23 Sep 2013, 13:44

MarekV napísal:Tisichran je najcastejsia zavada ak sa netoci kardan, potom 2ha moznost je uhlovka KO.
Ak ti ide kardan a nezopina haldex tak zle cerpadlo oleja alebo zle cidlo tlaku oleja.

zial vacsinou ti len tisichran nepomoze, ako dlho ti to nejde?
Auto bolo kupovane len teraz v lete a predpokladam ze to neslo uz predtym. Ale je pravda,ze som nevedel ako si to overit aj ked som vedel ze AWD byva casto problem. Asi som skor chcel uverit ze to je OK.
Ak to bude velmi nakladne,tak asi to uz riesit nebudem. Ale tak verim,ze na kazdy problem je nejake rozumne riezenie,tak uvidime.
Ako to auto ma uz co robit len cisto na mokrom povrchu,takze v zime bez 4x4 sa asi vela nepovozim.
Volvo XC90, rv.2004, D5 (120kW)AWD, modra metaliza, 5D AT, Summum
predtym: Volvo V50 2.0D, Mitshubishi Lancer 1997, 1.4i

Užívateľov profilový obrázok
MarekV
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2213
Dátum registrácie: 27 Apr 2010, 16:30
Vek:: 33
Bydlisko: Nitra
Bolo mu poďakované: 35 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa MarekV » 23 Sep 2013, 13:49

cena zrepasovanej uhlovky je cca 10k KC
dalej potrebujes ten tisichran na prepojenie a potom este moze byt nieco s haldexom (cerpadlo, cidlo)

Užívateľov profilový obrázok
st_Andy
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 4222
Dátum registrácie: 11 Apr 2009, 21:27
Vek:: 5
Bydlisko: Košice - Staré mesto
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu poďakované: 209 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa st_Andy » 23 Sep 2013, 15:19

este mohlo odist cerpadlo haldexu, Mato (mbm) mal tento problem s XC90, pokial si dobre pamatam ohlodany tisichran nemal.

Ono elementarny problem AWD je jeho permanentny celorocny zaber na suchom asfalte v podmienkach kedy nieje az tak potrebne a s tym spojeny najazd vsetkych AWD jazdeniek.. Ta poddimenzovana sustava zariadeni (v celku Haldex) to 2.3.4. al 5. majitelovi vrati prave vtedy ked ho na tom smyklavom svahu potrebuje viac ako kedykolvek cez suche leto.. pripadne ani nespozoruje ze uz je len FWD.. Pokial viem tak s AWD do tych 150 tis.km najazdu nevznika nejaky zavaznejsi problem.. Proste to musime brat tak ze pokial clovek nevezme funglovku stale bude len "dojížďák" a v pripade AWD bohuzial doslova duplom..

Ale zase ked si to das vyspravit, tak budes 3. majitel auta ale 1. majitel noveho AWD ktore by to auto malo aj prezit :)

Užívateľov profilový obrázok
majcco1
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 17 Aug 2009, 22:10
Vek:: 37
Bydlisko: Bratislava
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu poďakované: 2 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa majcco1 » 23 Sep 2013, 23:53

st_Andy napísal:este mohlo odist cerpadlo haldexu, Mato (mbm) mal tento problem s XC90, pokial si dobre pamatam ohlodany tisichran nemal.

Ono elementarny problem AWD je jeho permanentny celorocny zaber na suchom asfalte v podmienkach kedy nieje az tak potrebne a s tym spojeny najazd vsetkych AWD jazdeniek.. Ta poddimenzovana sustava zariadeni (v celku Haldex) to 2.3.4. al 5. majitelovi vrati prave vtedy ked ho na tom smyklavom svahu potrebuje viac ako kedykolvek cez suche leto.. pripadne ani nespozoruje ze uz je len FWD.. Pokial viem tak s AWD do tych 150 tis.km najazdu nevznika nejaky zavaznejsi problem.. Proste to musime brat tak ze pokial clovek nevezme funglovku stale bude len "dojížďák" a v pripade AWD bohuzial doslova duplom..

Ale zase ked si to das vyspravit, tak budes 3. majitel auta ale 1. majitel noveho AWD ktore by to auto malo aj prezit :)
na ceskom fore to paradne popisal MartinXC90,teda nie len co je problem,ale aj preco vznika a nasledne riesenie. No kedze ziadny domaci majster nie som a nepoznam nikoho kto by to zvladol tak spravit,ako je v popise,asi to budem musiet risknut s klasickou opravou. Tiez by ma zaujimala celokova suma celej tej modifikacie AWD. Zase ak to vyriesilo AWD a da sa na to dlhodobo spolahnut,tak potom to mozno stoji za to. Ja som zvedavy na rozpocet 'klasicej' opravy a podla toho sa rozhodnem.
inak pripajam link na tu temu na ceskom fore:

forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=54&t=22747
Volvo XC90, rv.2004, D5 (120kW)AWD, modra metaliza, 5D AT, Summum
predtym: Volvo V50 2.0D, Mitshubishi Lancer 1997, 1.4i

martinopel
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1099
Dátum registrácie: 10 Okt 2009, 19:51
Vek:: 45
Bydlisko: Lichnov u Frenštátu pod Radhoštěm
Bolo mu poďakované: 18 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa martinopel » 24 Sep 2013, 05:58

Problém je většinou v tom,že pi každé demontáži úhlovky by se měl dávat nový tisícihran,ale téměř nikdo to nedělá.Pak se vzniklá vůle zvětšuje,až dojde k protočení tisícihranu a zničení hřídele úhlovky.Pokud se se strženým tisícihranem dlouho jezdí,vzniká i riziko poškození hřídele převodovky a problémy,nebo i nemožnost demontáže tisícihranu z převodovky,bez demontáže převodovky.
http://www.svedsketanky.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
tel 775148152
Volvo S90 Royal r.v. 1997 150kW
Volvo S80 T6 r.v.1999 200kW

Užívateľov profilový obrázok
majcco1
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 17 Aug 2009, 22:10
Vek:: 37
Bydlisko: Bratislava
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu poďakované: 2 krát

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa majcco1 » 12 Okt 2013, 20:29

Zdravim vsetkych na fore.

Takze pripajam dnes svoju dalsiu skusenost s VR servisom a zaroven aj skusenosti s vyriesenim problemu s AWD na XC90 D5 2004 (120KW). Ako som uz hore popisoval mal som nefunkcne AWD (nepripajanie zadnej napravy) a dnes som to bol vo VR servise riesit. Ustretovy pristup majitela a technicka odbornost pana Kralovica (mechanik) vo mne zanechali v minulosti dobry dojem a dnes sa mi to len potvrdilo.
Termin uz bol dohodnuty zhruba pred mesiacom, pan Hradecky ma asi tyzden pred tym kontaktoval s cenovou ponukou (naozaj ferova), vsetko sme si dohodli a par dni spat ma znovu kontaktoval a potvrdili sme si termin.
Robili sa 2 auta spolu, na jednom bol pan Kralovic a na druhom sa ucil jeden z dalsich mechanikov. Takto si predstavujem odovzdavanie skusenosti. Ja som tam samozrejme cely cas zavadzal, vypytoval sa na milion veci,(konecne uz aspon zhruba viem ako funguje Haldex) ale vsetko v prijemnej atmosfere. Nakoniec to bol len zodraty tisichran (ten povodny bol naozaj z velmi makkeho materialu, vraj teraz uz robia lepsie, tak som zvedavy kolko to vydrzi), takze za 2 hodky to bolo pekne vymenene, praca profesionalna a cista. Skusobna jazda, vycistenie chyb cez diagnostiku a zaplatenie vopred dohodnutej sumy. Odchod zo servisu s dobrym pocit a nasledne testovanie AWD :D
Takze konecne je autak v poriadku, moze zacat snezit :D

Ospravedlnujem sa ak toto znie ako nejaka reklama, ale tak ako viem byt velmi kriticky ked ma chce niekto oklamat alebo spravy fusersku robotu, tak naopak, ked v dnesnej dobe clovek konecne najde normalny servis s ochotnym a profesionalny personalom, velmi rad ho odporucim.

Este ma tak napadlo ze je tu dost rozpisane aj o probleme s AWD, tak ci by sa to nejako nedalo prosim hodit aj do 'opravy vseobecne' (admin), lebo tu sa to bude tazko hladat a s AWD ma vela volv problem.
Volvo XC90, rv.2004, D5 (120kW)AWD, modra metaliza, 5D AT, Summum
predtym: Volvo V50 2.0D, Mitshubishi Lancer 1997, 1.4i

Užívateľov profilový obrázok
begi
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 1527
Dátum registrácie: 06 Máj 2010, 21:19
Vek:: 39
Bydlisko: BA/KE
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 45 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: VR autoservis - zla skusenost

Príspevok od užívateľa begi » 12 Okt 2013, 21:07

tak to je super ze mas zase AWD, hlavne s bliziacou sa zimou.

Tehcnicke prispevky k AWD popresuvam.
Ono cela tato tema ma zavadzajuci nazov, lebo jedna zla skusenost a kopa dobrych... No mozno tu plati to o tej negativnej reklame...

Za mna, teraz (par tyzdnov dozadu) som mal V70ku vo VR servise, bola tam nakoniec viac ako 2 tyzdne. Chalani mi k mojej velkej spokojnosti vyriesili jeden zamotany problemik. To bola hlavna uloha. Dalej som sa stazoval na mierne trasenia ako pri pridavani, tak pri brzdeni a tak som skoncil s novymi prednymi brzdami a komplet vsetkymi styrmi silenblokmi motora. Auto jak nove, som nadseny ( i ked mi hovorili, ze oni by to ani nemenili este, no mne to proste na mazlikovi vadilo).
Veduci ma cely cas telefonicky informoval o priebehu a v pripade nakupu dielov o cenach a alternativach. Mam aj fotodokumentaciu.
Tyzden po odovzdani auta mi este volal, ci je vsetko v poriadku a ci som spokojny.
Je: V70 T5 MY07, Summum, 191kW Obrázok, V40CC T4 AWD MY15 132kW
Bolo: V40 1.9D MY04, 85kW
V50 T5 MY06, Momentum, 162kW
Galerka: >>>TU<<<

VOLVO diagnostika BA-Rača /10Eur

Napísať odpoveď