Start Verhindert Erneut Versuchen

Opravy, ktoré su všeobecne aplikovatelné na rôzne modely alebo diely...
Joseph
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 24 Jan 2017, 22:31
Vek:: 30
Bydlisko: Bardejov
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Start Verhindert Erneut Versuchen

Príspevok od užívateľa Joseph » 15 Máj 2017, 13:33

Zdravím dnes z ničoho nič mi pri startovani vysvietil autiak tuto hlášku a motor točil točil ale nenaskocil ani po troch pokusoch. Po vybratí kľúča zo zapaľovania a opätovnom pokuse chytil pekne .... Auto má neznámy počet km a pri startovani som si všimol že musím kľúč otočiť značnou silou aby začalo točiť moze? to byť už tak opotrebene? V sekcii s hláškami som hľadal ale nevidel som to tam. Za rady ďakujem.
Volvo V70 2.4 B+LPG 2001

Joseph
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 24 Jan 2017, 22:31
Vek:: 30
Bydlisko: Bardejov
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: Start Verhindert Erneut Versuchen

Príspevok od užívateľa Joseph » 15 Máj 2017, 19:14

Jasne už mi to preložili SK nemci takže je to ako píšeš : štartovanie sa nepodarilo skúste zas: no nič na diagnostiku pôjdem len čakám este na znela pod volant nech nelietam zbytočne.... možno to má súvis ..... za 2 mesiace čo auto mám sa mi rozsvietilo ako vianočný stromček
Dik za ochotu

Inak ten mechanizmus spínacej skrinky obsahuje nejaké spotrebné diely ? Myslím tým že keď štartujem tak naozaj musím až vykrúcať ruku.... a možno je to o zvyku keďže som v inom volve nikdy nesedel
Volvo V70 2.4 B+LPG 2001

Jasko
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 417
Dátum registrácie: 10 Jún 2012, 10:05
Vek:: 29
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu poďakované: 21 krát

Re: Start Verhindert Erneut Versuchen

Príspevok od užívateľa Jasko » 15 Máj 2017, 21:10

Zamok sa sklada z troch systemov mechanicka časť 1:zámok +kľuč 2:elektricka časť 0-1-2-3 a 3:snimač imobilizera
Keď je elektricka časť už vybehana tak potom musiš z kľučom točiť viac do prava.

Napísať odpoveď