Prosba o radu ohľadne elektroniky.

Opravy, ktoré su všeobecne aplikovatelné na rôzne modely alebo diely...
surfin
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 11 Aug 2020, 10:10
Vek:: 36

Prosba o radu ohľadne elektroniky.

Príspevok od užívateľa surfin » 14 Aug 2021, 11:53

Ahojte,
mám Volvo XC70 2.5T r.v. 2005.

1.
Asi rok som jazdil s týmto problémom. Na to aby fungoval blinker vľavo som ho musel občas opakovane viac krát zapnúť.
Teraz po roku sa zdá byť ľavý blinker funkčný, avšak pravý to začal robiť. Treba ho opakovane stlačiť aby fungoval.
Často pomohla zmena volantu, vtedy sa zapnú.
2.
Druhá vec je. Občas sa mi stlmí hudba v predných repro. Zistil som že stačí dať frčku do vysunutého gombíku Balance napr. :D

3.
Taká medzi-otázka asi mimo ele. Občas keď štartujem naskočí po dvoch točoch motor, občas po piatich. V čom to je?

Diky za info.

Jasko
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 417
Dátum registrácie: 10 Jún 2012, 10:05
Vek:: 29
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu poďakované: 21 krát

Re: Prosba o radu ohľadne elektroniky.

Príspevok od užívateľa Jasko » 16 Aug 2021, 20:27

Ad1 pačka na výmenu
Ad2 radio na opravu skus zidekmirek na fb
Ad3 asi bambilion veci chce to vidu a dufam že bez lpg

surfin
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 11 Aug 2020, 10:10
Vek:: 36

Re: Prosba o radu ohľadne elektroniky.

Príspevok od užívateľa surfin » 18 Aug 2021, 07:30

2. Ďakujem za info ohľadne rádia. Skúsim ho vyhľadať.
3. LPG tam nikdy nebolo. Od 1 do 10, ako vážne to je? 1 - nič by sa nemuselo ďalších 5 rokov stať. 10 - do 10t km ti odíde motor.

surfin
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 11 Aug 2020, 10:10
Vek:: 36

Re: Prosba o radu ohľadne elektroniky.

Príspevok od užívateľa surfin » 18 Aug 2021, 08:00

Inak, ak by sa dalo, ešte by som sa rád opýtal na jeden bod.
Asi pred rokom som kúpil tento diel ako nový. Pôvodný bol už starý, rozpadnutý, spojený eska páskami. https://volvozone.sk/produkt/contact-volvo-31400692
Po výmene, je to hlučnejšie ako pôvodný diel. Neviem prečo, ale prežívam. Vždy po stlačení brzdy to vydá zvuk bzučiaci.
Dnes som si všimol že ak stúpim na brzdu, a mám otvorené dvere, jemne prebliknú svetlá čo svietia na nohy.

Nebude problém dakde v brzdách a brzdovom valci?

Jasko
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 417
Dátum registrácie: 10 Jún 2012, 10:05
Vek:: 29
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu poďakované: 21 krát

Re: Prosba o radu ohľadne elektroniky.

Príspevok od užívateľa Jasko » 19 Aug 2021, 20:11

surfin napísal:Inak, ak by sa dalo, ešte by som sa rád opýtal na jeden bod.
Asi pred rokom som kúpil tento diel ako nový. Pôvodný bol už starý, rozpadnutý, spojený eska páskami. https://volvozone.sk/produkt/contact-volvo-31400692
Po výmene, je to hlučnejšie ako pôvodný diel. Neviem prečo, ale prežívam. Vždy po stlačení brzdy to vydá zvuk bzučiaci.
Dnes som si všimol že ak stúpim na brzdu, a mám otvorené dvere, jemne prebliknú svetlá čo svietia na nohy.

Nebude problém dakde v brzdách a brzdovom valci?
Ten diel je spinač pre pomocne elektricke vakuove čerpadlo pomaha vyrabať podtlak pokiaľ je niekde unik tak spina častejšie pri veľkom uniku skoro stale inač čo sa týka diagnostiky potrebuješ niekoho čo sa vizná a ma vidu-origo diagnostika pre volvo

Napísať odpoveď