Volvák vs. policajti

linky na zaujímavé videa...
Užívateľov profilový obrázok
emaniak
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 214
Dátum registrácie: 31 Jan 2013, 17:02
Vek:: 32
Bydlisko: BA, Trnávka
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 6 krát

Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa emaniak » 22 Júl 2015, 23:13

Chalani, priznajte sa, ktorý z vás to bol? :D

https://www.facebook.com/spravodajstvo.rtvs" onclick="window.open(this.href);return false; (video z 22.7.2015)
V70 II, D5, manuál, 2002

Užívateľov profilový obrázok
Maverick
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 899
Dátum registrácie: 01 Máj 2013, 08:35
Vek:: 33
Poďakoval: 235 krát
Bolo mu poďakované: 132 krát

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa Maverick » 22 Júl 2015, 23:30

No nadhera
S60 D5 AT 120kW
V50 T5 MT M66 no AWD

Užívateľov profilový obrázok
Rabbit
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 177
Dátum registrácie: 29 Dec 2010, 15:27
Vek:: 27
Bydlisko: Košice (víkendy Budulov)
Bolo mu poďakované: 7 krát

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa Rabbit » 23 Júl 2015, 10:32

mal by existovat zakon, ktory by takymto vodicom odobral volvo {preplesk}
V40 1,9D 85kW 2001

bolo: S40 1,9TD 66kW 1997 (white), S40 1,9 TD 1998 (black), Favorit 135L 1990

Užívateľov profilový obrázok
emaniak
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 214
Dátum registrácie: 31 Jan 2013, 17:02
Vek:: 32
Bydlisko: BA, Trnávka
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 6 krát

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa emaniak » 23 Júl 2015, 13:49

Pre nefacebookových:

http://www.mojevideo.sk/video/247c9/zav ... im_ta.html" onclick="window.open(this.href);return false;
V70 II, D5, manuál, 2002

Užívateľov profilový obrázok
begi
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 1527
Dátum registrácie: 06 Máj 2010, 21:19
Vek:: 39
Bydlisko: BA/KE
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 45 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa begi » 23 Júl 2015, 14:50

no ja budem slepo verit ze mu to potom zratali, lebo ten si nic ine nesazluzi nez par obuskom po hlave.

viete, zacina mi byt v tejto krajine pomalicky nedobre. to tu fakt budeme mat spolunazivanie ako v rusku zachvilu.

este aj druhy protipol - netom sa teraz siri pribeh nejakej americanky, zastavil ju state trooper ze nedala blinker pri prechadzani pruhmi. najprv to bolo poho, potom sa len trosicku vytocila a uz ju tahal z auta a sputaval. bohuzial to skoncilo tak, ze podla vsetkeho v cele zadrzania spachala samovrazdu... Kebyze reaguje v aute tak ako hrdina "mam dakde zavolat" tak dostane gulku uz asi na mieste.
je tomu uz 15 rokov co som bol v usa naposledy, okrem ineho som robil v 7Eleven, kde v noci vzdy chodili trooperi. Velmi pohodovi chlapici, ale oni proste pri najmensom naznaku konaju. Ja by som im teda impulz nedaval. Ako vidiet u nas respekt voci policajtovi absolutne ziadny...

nic v zlom, kolko trva takato rutinna kontrola? 30 sekund? (Z toho 20sekund kym najdes papiere).
viem ze tieto kamery budu zase len biznis kde sa niekto nabali, na druhej strane, jasne vidiet ze su potrebne. (I ked nechapem preco nestaci ist cestou kamery v aute a mikrofonom na policajtovi)
Je: V70 T5 MY07, Summum, 191kW Obrázok, V40CC T4 AWD MY15 132kW
Bolo: V40 1.9D MY04, 85kW
V50 T5 MY06, Momentum, 162kW
Galerka: >>>TU<<<

VOLVO diagnostika BA-Rača /10Eur

Užívateľov profilový obrázok
benetin
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 368
Dátum registrácie: 25 Jan 2010, 00:09
Vek:: 32
Bydlisko: Petržalka
Poďakoval: 49 krát
Bolo mu poďakované: 11 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa benetin » 23 Júl 2015, 16:12

begi napísal:no ja budem slepo verit ze mu to potom zratali, lebo ten si nic ine nesazluzi nez par obuskom po hlave.

viete, zacina mi byt v tejto krajine pomalicky nedobre. to tu fakt budeme mat spolunazivanie ako v rusku zachvilu.

este aj druhy protipol - netom sa teraz siri pribeh nejakej americanky, zastavil ju state trooper ze nedala blinker pri prechadzani pruhmi. najprv to bolo poho, potom sa len trosicku vytocila a uz ju tahal z auta a sputaval. bohuzial to skoncilo tak, ze podla vsetkeho v cele zadrzania spachala samovrazdu... Kebyze reaguje v aute tak ako hrdina "mam dakde zavolat" tak dostane gulku uz asi na mieste.
je tomu uz 15 rokov co som bol v usa naposledy, okrem ineho som robil v 7Eleven, kde v noci vzdy chodili trooperi. Velmi pohodovi chlapici, ale oni proste pri najmensom naznaku konaju. Ja by som im teda impulz nedaval. Ako vidiet u nas respekt voci policajtovi absolutne ziadny...

nic v zlom, kolko trva takato rutinna kontrola? 30 sekund? (Z toho 20sekund kym najdes papiere).
viem ze tieto kamery budu zase len biznis kde sa niekto nabali, na druhej strane, jasne vidiet ze su potrebne. (I ked nechapem preco nestaci ist cestou kamery v aute a mikrofonom na policajtovi)
každá minca má 2 strany, mám síce 28 rokov ale prisahám že nikto z vás by mi viac ako 20 netipoval.... a tak sa ku mne aj správajú policajti..keď som mal nehodu a prišla nehodovka tak po mne zjapal že som ho od obeda vyrušil a nech držim hubu a podobne... ako hovorím....každá minca má 2 strany. Policajti sa poväčšine u nás ale chovať nevedia. (dopraváci ako tak ešte áno)

Užívateľov profilový obrázok
volvo888
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 17 Nov 2011, 18:33
Vek:: 50
Bydlisko: skalica
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu poďakované: 14 krát

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa volvo888 » 23 Júl 2015, 18:52

ja osobne poznam takych ako pan vo volve ,,a stavim boty ze mu to preslo preco ,lebo slovensko .
volvo xc90 rv 2006 a plna vybava nafta 136 kw seda metaliza summum

Užívateľov profilový obrázok
filip.volvo.tn
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 376
Dátum registrácie: 30 Mar 2014, 19:16
Vek:: 29
Bydlisko: Trenčín
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu poďakované: 26 krát

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa filip.volvo.tn » 23 Júl 2015, 22:16

Mozno ma chlapi ukamenujete ale ja mu davam za pravdu vo veci, ked sa pyta na dovod zastavenia a aky priestupok spravil. To kde zijeme ked zastavuju len pre kontrolu dokladov?! Toto nikde na zapade neexistuje a len tak z rozmaru ze ti chce skontrolovat doklady pan policajt sa nestane. Cista policajna sikana a obmedzovanie. Samozrejme nesuhlasim s tym ako to dotycny podal, to prehnal ale ako pisal kolega vyssie, lebo Slovensko.
Volvo XC60 D5 AWD, D5244T10, r.v. 2010, A6

rxe
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 17 Dec 2014, 00:57
Vek:: 37
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa rxe » 23 Júl 2015, 22:27

ano suhlasim a uz som aj toto tam presne pisal ,apon viem ze niesom sam
XC90 D5 136 kw Ocean race, XC 90 4,4 V8 R. XC 70 2,4 T cross country 2002

Užívateľov profilový obrázok
begi
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 1527
Dátum registrácie: 06 Máj 2010, 21:19
Vek:: 39
Bydlisko: BA/KE
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 45 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa begi » 23 Júl 2015, 22:46

sup podme vsetci jazdit bez vodicakov, ozraty, len neurobme priestupok a sme v pohode.

navyse povedal ze maju branobezpecnostnu akciu, takze to neni len take svojvolne zastavovanie, ci?

vazne, kolkokrat vas takto kontroluju? ja najazdim 40000km rocne, a zastavia ma takto mozno raz. fakt mi to nevadi.
Je: V70 T5 MY07, Summum, 191kW Obrázok, V40CC T4 AWD MY15 132kW
Bolo: V40 1.9D MY04, 85kW
V50 T5 MY06, Momentum, 162kW
Galerka: >>>TU<<<

VOLVO diagnostika BA-Rača /10Eur

Užívateľov profilový obrázok
tir
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 29 Máj 2009, 17:51
Vek:: 5
Bydlisko: Košice
Poďakoval: 1 krát

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa tir » 24 Júl 2015, 08:34

Ja v takomto pripade by som sa rovno opytal za kolko ? Zaplatim pokutu za svoju chybu ze som zabudol doklady a idem heeeeeeeet. Kolko by dostal 30 eur ? Po dohode. A nie utekat a hadat sa nema to zmysel. S kazdym policajtom sa da dohodnut ak je normalny ale arogantnostou neporiesi nic.
Volvo 740 2.4 TD D24T 1990 silver bush
Volvo S80 2.5T 147Kw M6 2009 full vybava brown
Volvo S90 3.0 24V A4 1998 black
Volvo S60R 220Kw 300HP 2005 black
Volvo S80 T6 224kw 2013 black
Volvo XC70 142Kw 200 HP B5244T3

Užívateľov profilový obrázok
majo823
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1504
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 21:10
Vek:: 40
Bydlisko: Rožňava
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu poďakované: 50 krát

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa majo823 » 24 Júl 2015, 09:21

ja mám vodičák 15 rokov a môžem spočítať na jednej ruke koľko krát ma zastavili. raz som aj v KE dostal pokutu, že som odbočil do zákazu pri Auparku :D zákazová značka na pravej strane malá jak štempel, a v odbočovacom pruhu trojnožka posunutá paralelne s cestou, moja smola bola, že policajti za mnou. vyčkali kým odbočím, zapli maják a už to išlo :lol: nechcel som sa hádať, priznal som si vinu a zaplatil pokutu, ešte som bol aj vysmiati, lebo to bola moja prvá a zatiaľ posledná pokuta :lol:
ako sa to tu už písalo, každá minca má dve strany, tak ako my máme právo policajtov kamerovať, tak aj policajti by mali mať nejaký dôkaz priebehu kontroly.
ale niektoré kontroly sú len buzerácia a zdržiavanie premávky. ale to zase majú nariadené, tak že chyba je vo vedení. {premyslajuci}
je:V40 1,9D 70kW(95PS) r.v. 2000 strieborná
je:fiat tipo 66kW r.v. 1990 šedá
0907238458

Užívateľov profilový obrázok
Ján Števko
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1809
Dátum registrácie: 11 Feb 2012, 16:38
Vek:: 40
Bydlisko: Banská Bystrica
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu poďakované: 77 krát

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa Ján Števko » 24 Júl 2015, 09:24

filip.volvo.tn napísal:Mozno ma chlapi ukamenujete ale ja mu davam za pravdu vo veci, ked sa pyta na dovod zastavenia a aky priestupok spravil. To kde zijeme ked zastavuju len pre kontrolu dokladov?! Toto nikde na zapade neexistuje a len tak z rozmaru ze ti chce skontrolovat doklady pan policajt sa nestane. Cista policajna sikana a obmedzovanie. Samozrejme nesuhlasim s tym ako to dotycny podal, to prehnal ale ako pisal kolega vyssie, lebo Slovensko.
Ááále existuje. A bude ešte horšie. Začína sa sem sťahovať rôzna háveď.
A ako tu bolo spomenuté, vysvetlil mu, že prečo ho zastavil. U nás je také Slovenské srať na zákony, tu je to národný šport. Všetci tu porovnávate okolité štáty a ako to tam funguje, ale ani jeden sa nezamyslel, že prečo. Nuž, lebo právne vedomie občanov, je niekde úplne inde. Ľudia sú sami na seba ako policajti. Tak preto ich na cestách nevidieť. Veď načo. Známy bol na polročnom školení vo Švédsku. Šiel cez mesto a zadalo sa mu, že všetci idú akosi pomaly. Tak začal predbiehať, až po najbližšiu hliadku a do rána sedel v base a firma musela za neho zaplatiť kauciu, aby dokončil školenie. To,že si vo Švédsku tak skoro nezašoféruje vravieť ani nemusím. A pre takýchto "podnikateľov" by som tiež zaviedol vypočítavanie pokút z celoročného príjmu.

http://www.novinky.cz/koktejl/363287-ri ... -km-h.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ice White Volvo S80 II 2012 158 kw / 215 hp
Ice White Volvo C30 2008 100 kw / 136 hp
bolo
Barents Blue Metallic VOLVO V 70III D5 2008 136kw /185hp
predtým VW Golf III 1,9 TD 55kw / 75 hp
Galeria D5

Užívateľov profilový obrázok
st_Andy
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 4222
Dátum registrácie: 11 Apr 2009, 21:27
Vek:: 5
Bydlisko: Košice - Staré mesto
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu poďakované: 209 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa st_Andy » 24 Júl 2015, 11:08

No bez dokladov v tomto pripade tahal za kratsi koniec fesi, nepoviem keby po 10 minutovej kontrole v blby den vypenil za 3-rocnu lekarnicku ale takto zo seba urobil exemplarny pripad ktory spoznalo cele Slovensko a teda neviem ci to este cez ten telefon poriesi.. :) mohol to mat za desku a mysliet si to svoje dalej.. Z vlastnej skusenosti, ked viem ze uz je neskoro, najlepsie je nezdrziavat seba ani zbor, byt za prijemneho a chciet hned platit (samozrejme tym padom co najmenej) pomysliet si svoje a frcat prec..
Akurat s mestskymi policajtami je to vzdy boj, na tych je najlepsie volat statnych :twisted: :D

Užívateľov profilový obrázok
emaniak
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 214
Dátum registrácie: 31 Jan 2013, 17:02
Vek:: 32
Bydlisko: BA, Trnávka
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 6 krát

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa emaniak » 24 Júl 2015, 12:09

Už dlhodobejšie si všímam , že sa na Slovensku dookola hovorí my a oni. My šoféri a oni policajti. My občania a oni politici. My chudobní a oni veľkopodnikatelia.

Ako keby hovorím o inej kaste a nie o ľuďoch z vlastných radov. Takí, ako sú vodiči, sú aj policajti. A platí to na všetky odvetvia. Keď ty nemáš problém strčiť do vačku servisákovi na STK 20-ku, tak ako to, že ideš z kože vyskočiť za nástenkový tender?

V porovnávaní sa zo zahraničím nevidím žiaden zmysel. Nemecká pasia v dodržiavaní cestných predpisov je u nás utópiou.

Priebežné kontroly sú však podľa mňa na mieste. A to nielen na cestách, ale povedzme aj v takej MHD. Zo všetkých strán počúvam nadávky na politajtov alebo revízorov... V živote som nemal problém. Keď mi prišli na vinu, sklopím uši, zaplatím a idem ďalej. Keď natrafím na debila, pomyslím si, alebo riešim sťažnosťou.
V70 II, D5, manuál, 2002

Užívateľov profilový obrázok
stpaddy
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2507
Dátum registrácie: 25 Okt 2014, 23:30
Vek:: 50
Bydlisko: Livingston-Scotland
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu poďakované: 78 krát

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa stpaddy » 24 Júl 2015, 17:43

kazdy myslim si ma v niecom mozno pravdu len problem je v tom ze nikdy sa nezhodneme......su vodici a vodici a su policajti a policajti....kontrola na cestach musi byt lebo inac si neviem predstavit tu anarchiu co by nastala a kazdy s velkym autom by bol BOH !!! len kontrola na spravnom mieste a ked je nutna mozno a nielen tak halabala kedy si chlapci uniformovani zmyslia ze treba doplnit rozpocet pretoze niekedy su ozaj zbytocne aktivny a az drzi povedal by som....
Jazdim v Skotsku od 2007 roku a zastavili ma len raz a to len preto lebo som dal do prednej masky LED ktore boli modre. zapli majaky za jazdy a dali ma na autobusovu zastavku. skontrolovali kto som,co som,kde byvam,kde pracujem a samozrejme meno....vysvetlili ze taketo srandy ako modre svetlo vpredu nemoze byt a odisiel som bez pokuty. inac ziadne kontroly ani nijake akcie Jastrab ani nic podobne tu nepozname....policajti sa bezne premavaju po cestach v sluzobnych alebo civilnych autach a priebezne skenuju znacky. po oskenovani im system ukaze ci mas platnu poistku a technicku kontrolu (MOT) plus zaplatenu road tax (cestnu dan) lebo bez tychto veci nesmies pouzit auto ani keby co bolo!!! jasne ak urobis pruser alebo buracku tak pridu a riesi sa to,ale inac nemaju dovod na nejaku namatkovu kontrolu...pri zastaveni nimi ani nemozes vystupit ale cakas kym nepride k autu a pozdravi ta a poziada doklady a az potom cez online system kontroluje ci sa doklady zhoduju s tebou a s autom. pokuty a tresty su tu dost vysoke a sialene, takze jazdi sa tu disciplinovane a bez nejakych vaznych nehod. za velke prekrocenie rychlosti je sud a sudca rozhodne co dalej ale s pokutou treba ratat nad 400£...plus mozno zakaz jazdy na par mesiacov ako bonus k tomu...to maju ak vychovne zadostucinenie...
Byvaly kolega dva krat po sebe nafukal a sposobil malu nehodu (zbural zabradlie na zastavke) a dostal domace vazenie na 9 mesacov s naramkom na nohe s obmedzenym pohybom plus 1500£ pokuta k tomu....takze potesi...aby som nezabudol tak skoro na kazdej krizovatke a chulostivom mieste su kamery ktore vsetko monitoruju....
len taky moj postreh ako a co s panmi policajtmi.... {zmyslajuci}
Paddy
actual:Volvo V70R Laser Blue AWD 195kW 265hp auto AW5
ex:Volvo XC90 D5 136kW a
ex:VolvoC70 T5 manual 169kW
ex:VolvoS80 D5 120kW a
ex:Volvo S70 2.4 a

veducitechnik
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 03 Aug 2012, 18:35
Vek:: 26
Bydlisko: Sládkovičovo
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu poďakované: 3 krát

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa veducitechnik » 05 Aug 2015, 22:03

filip.volvo.tn napísal:Mozno ma chlapi ukamenujete ale ja mu davam za pravdu vo veci, ked sa pyta na dovod zastavenia a aky priestupok spravil. To kde zijeme ked zastavuju len pre kontrolu dokladov?! Toto nikde na zapade neexistuje a len tak z rozmaru ze ti chce skontrolovat doklady pan policajt sa nestane. Cista policajna sikana a obmedzovanie. Samozrejme nesuhlasim s tym ako to dotycny podal, to prehnal ale ako pisal kolega vyssie, lebo Slovensko.

Lebo kontrolujú doklady. Stk, EK, im stačí na zastavenie podozrenie. Nie priestupok. Keď je policajná akcia je vopred ohlásená. Máš rátať s tým, ze ta môžu zastaviť. Je tak?

Ako keby nezastavovali námatkovo každý môže chodiť nacengany a dávať pozor na priestupky?

A čo sa týka tej nehody. Chlape ze obed? Hneď sa ho opýtam na jeho osobne číslo a potom uvidis ten pohľad.
Volvo S80 D5, MY07, cierna metalíza
Volvo C70, r. v. 2001, B5244T, LPG Hatiar ZV, šedá metalíza tmavá (na predaj)
Vw touran 2.0 TDI, taxi

Užívateľov profilový obrázok
josa
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 25 Máj 2014, 00:27
Vek:: 26
Bydlisko: Nove Zamky
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu poďakované: 3 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa josa » 21 Aug 2015, 21:19

Ako tu uz niekto spominal, tiez najazdim plno km a odkedy mam vodicak ma zastavili "bez dovodu" 5x. Dalsie 2x som dostal pokutu, ale vzdy policajti boli uplne v pohode. Vlastne raz bol taky nemastny neslany, ale je mi to jedno. Skontroloval doklady a pustil ma dalej. Ziadne zdrzovacky. Aj tie 2 pokuty, boli do par minut vybavene. A na zapade neexistuje "bezdovodne" zastavenie? Fakt? Existuje....

Kazdopadne skoda, ze nevieme ako sa tento pribeh nakoniec skoncil.
Volvo S40 1.8 16V (1996) [Alison] Obrázok
[ex- Honda Civic 1.5 rv1992 (Zia), Škoda Favorit rv1994 (Lujza), Citroen BX rv1989 (Megan), Kia Sephia 1,5 rv1996 (Lucy)]

Užívateľov profilový obrázok
Ján Števko
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1809
Dátum registrácie: 11 Feb 2012, 16:38
Vek:: 40
Bydlisko: Banská Bystrica
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu poďakované: 77 krát

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa Ján Števko » 21 Aug 2015, 22:06

Tak toto by aj mňa zaujímalo {zmyslajuci}
Ice White Volvo S80 II 2012 158 kw / 215 hp
Ice White Volvo C30 2008 100 kw / 136 hp
bolo
Barents Blue Metallic VOLVO V 70III D5 2008 136kw /185hp
predtým VW Golf III 1,9 TD 55kw / 75 hp
Galeria D5

Užívateľov profilový obrázok
stpaddy
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2507
Dátum registrácie: 25 Okt 2014, 23:30
Vek:: 50
Bydlisko: Livingston-Scotland
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu poďakované: 78 krát

Re: Volvák vs. policajti

Príspevok od užívateľa stpaddy » 21 Aug 2015, 22:35

Na tom západe je to fakt tak ze bezdôvodne ta proste nezastavia.Lebo veď načo? Ak máš všetko uhradené a jazdis normálne tak prečo ťa majú zastaviť? Neviem ako inde ale u nás v Škótsku je to tak. Asi preto ze nepotrebujú napĺňať štátny rozpočet alebo nemajú sľúbené odmeny za pokuty. Je to môj pohľad ako vodiča ktorý jazdí dennodenne.
Paddy
actual:Volvo V70R Laser Blue AWD 195kW 265hp auto AW5
ex:Volvo XC90 D5 136kW a
ex:VolvoC70 T5 manual 169kW
ex:VolvoS80 D5 120kW a
ex:Volvo S70 2.4 a

Napísať odpoveď