Volvo víkend na Slovensku

tu môžte písať o všetkom..aj keď to nesúvisí s Volvom
Užívateľov profilový obrázok
neuman zdenek
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 13 Apr 2009, 22:38
Vek:: 5
Bydlisko: Praha 6
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu poďakované: 8 krát

Volvo víkend na Slovensku

Príspevok od užívateľa neuman zdenek » 10 Máj 2016, 19:00

Partička Volvo nadšenců se vydává na pár dní na Slovensko.(ŽDIÁR) Příprava na výlet je na místě, viz. foto
Všechno je dietní, :P jen kýta s divočáka je na víně a zamíchané mleté na sekču, se už pěkně chladí v lednici, tu budu strkat do trouby zítra. :twisted:
Prílohy
Minisraz Slovensko Ždiar 003.jpg
Minisraz Slovensko Ždiar 003.jpg (159.33 KiB) 2331 zobrazení
Minisraz Slovensko Ždiar 002.jpg
Minisraz Slovensko Ždiar 002.jpg (164.04 KiB) 2333 zobrazení
760 GLS 89 Sojka

Užívateľov profilový obrázok
lakio
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 969
Dátum registrácie: 11 Apr 2009, 09:23
Vek:: 39
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 7 krát

Re: Volvo víkend na Slovensku

Príspevok od užívateľa lakio » 10 Máj 2016, 20:38

neuman zdenek napísal:Partička Volvo nadšenců se vydává na pár dní na Slovensko.(ŽDIÁR) Příprava na výlet je na místě, viz. foto
Všechno je dietní, :P jen kýta s divočáka je na víně a zamíchané mleté na sekču, se už pěkně chladí v lednici, tu budu strkat do trouby zítra. :twisted:
zdenek mas podrobnosti o akcii?

Užívateľov profilový obrázok
neuman zdenek
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 13 Apr 2009, 22:38
Vek:: 5
Bydlisko: Praha 6
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu poďakované: 8 krát

Re: Volvo víkend na Slovensku

Príspevok od užívateľa neuman zdenek » 11 Máj 2016, 06:24

lakio napísal:
neuman zdenek napísal:Partička Volvo nadšenců se vydává na pár dní na Slovensko.(ŽDIÁR) Příprava na výlet je na místě, viz. foto
Všechno je dietní, :P jen kýta s divočáka je na víně a zamíchané mleté na sekču, se už pěkně chladí v lednici, tu budu strkat do trouby zítra. :twisted:
zdenek mas podrobnosti o akcii?
Budeme u vás od čt - ne http://www.kiskatravel.sk/cz/slovensko/ ... zdiar/3808
Určitě výlet do krásného Popradu - Tatranská Lomnica (vláček) Program ješte pořádně nemáme a doufáme že nám to neproprší.
760 GLS 89 Sojka

Užívateľov profilový obrázok
neuman zdenek
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 13 Apr 2009, 22:38
Vek:: 5
Bydlisko: Praha 6
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu poďakované: 8 krát

Re: Volvo víkend na Slovensku

Príspevok od užívateľa neuman zdenek » 17 Máj 2016, 09:36

Tak prodloužený víkend je za námi. A protože jsme se nemohli sejít v Čechách, nevycházel nikomu datum,čas a místo :lol: :lol: tak jsme vyrazili na Slovensko. Bylo to bohovské. {potlesk}
Ve čtvrtek jsme hned po přejezdu hranic navštívili první dobře známou kolibu Drietomica, která je hned za Starým Hrozenkovem, a protože jsme byli všichni nadrženi na halušky a jiné dobroty, tak jsme si dali záležet a pěkně jsme se nafutrovali. Po vydatném obědě dále cesta ubíhala celkem dobře až na maličkost která se stala Jirkovi T. ještě za Brnem. Na jeho XC 90 se lehce zakousli brzdy a tudíž jsme se dohodli a pokračovali dál, s tím že se sejdeme ve Ždiaru. Cestou tam jsme zastavili na pěkném odpočívadle s výhledem na Nízké Tatry a Liptovskou Maru, kousek před Liptovským Mikulášem. Ovšem, nečekali jsme takové překvápko, pěkný lejno hned vedle hajzlíků. :D Prosím není to nic proti nikomu a ničemu, určitě i u nás se najde takové pěkné roztomilé místo, jen nás to pěkně rozesmálo. :D Jedeme dál a kochali se příjezdem k Vysokým Tatrám. Je to nádhera která se vám vreje pod kůži až zabrní. Jelikož magor vezl tetičku Katku s Čech na Slovensko, která pokračovala s Popradu směr svoje bydliště, (Košice) tak jsme zajeli na pár minut k nádraží, aby jí pomohl s odbavením a doprovodem do odbavovací haly. Byli jsme tři auta a docela vopruz zaparkovat na pět minut někde po kupě, nakonec se zadařilo a já jsem zaparkoval na začátku zóny pro taxi službu, pro zajímavost přede mnou bylo místo minimálně pro šest aut. Za pár vteřin přijel taxikář a co ten dělal, že mu stojím na místě a já nevím co ještě,no opravdu jinak ho nemohu nazvat něž debilem a pán taxikář mě přesvědčil o tom, že je to všude stejný a že taxikáři jsou fakt divný. No mě bouchli saze a bylo to. Škoda že nedošlo na {preplesk} pán by to potřeboval. :lol: Raději jsem byl odvezen. :D :D Tak že vím pro příště, než abych poradil nebo se zeptal co návštěvník Prahy hledá nebo zda nepotřebuje nějakou radu, pomoc, tak začnu na něj hned pěkně zhurta(prudit), že neumí parkovat. To bude asi tak nejlepší, aby si dotyčný udělal obrázek s kým má tu čest a aby si uvědomil kde je. :D :D No nic, vyjeli jsme s Popradu směr Ždiar a to už jsem byl v klidu a jen jsem se podivoval nad tím co se stalo. Cestou do Ždiaru jsme s Blondýnou konstatovali že jsme zde již byli s klukama ze Slovenska, co zde v okolí pořádali sraz. Příjezdem k chalupě ve Ždiaru jsem úplně roztál. Ubytování velice pěkné a pani domácí skvělá. Čtvrteční večer byl jasný, čekání na Jirku T. který měl u sebe soudek s pivkem. Naštěstí čekání nebylo až zas tak dlouhé a brzy jsme se dočkali. Dorazil se svojí 70tkou a s pivkem, večer proběhl tradičně u pivka a žrádla, jak jinak a docela se protáhl. Na vzdory nepěkného počasí jsme v pátek ráno po dobré snídani naplánovali výlet. Pojedeme na Tatranskou Štrbu a potom nahoru krásným vláčkem na Štrbské Pleso. Vše proběhlo docela v pohodě až na nějaké přepržky. Cestou zpět jsme se zastavili v kolibě Ždiar ve Ždiaru, kde jsme před lety též obědvali, paráda. {palechore} Večerní posezení proběhlo tradičně. {pivo} {typekscigaretou} {tanec}prostě paráda.
Sobotní den se bohužel vůbec nepodařil, celý den chcalo a chcalo. Nic jiného nám nezbylo než se pořádně naobědvat, dělal jsem divokého kanečka na víně {palechore} . A protože chcalo a chcalo, tak jsme se dokopali do pokojů, po obědě to nebyl zas tak velký problém a očumoval se hokej a někteří si přispali, protože se fakt nic jiného nedalo dělat. Večer proběhl již zas tradičně.
Nedělní snídaně s odjezdem domů nás vůbec netěšil. Chci poděkovat všem volvistům, kteří se dokázali nadchnout pro tak dalekou cestu a udělat si pěkný prodloužený víkend, třeba i na Slovensku. Věřím že jsme zde nebyli naposled. Máte to tam pěkný, vy kluci Slovenský. Pokud by měl někdo v plánu navštívit tuto lokalitu, vřele doporučuji tento penzion Privát Ždiar 3808 http://www.kiskatravel.sk/cz/slovensko/ ... zdiar/3808
Zdenek a Blondýna.
Pár foto na http://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php ... 30#p643330
760 GLS 89 Sojka

Napísať odpoveď