Starsie volva vs novsie volva, zmeny

tu môžte písať o všetkom..aj keď to nesúvisí s Volvom
Luboo
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 24 Aug 2014, 15:34
Vek:: 36
Bydlisko: Bratislava
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu poďakované: 5 krát

Starsie volva vs novsie volva, zmeny

Príspevok od užívateľa Luboo » 01 Nov 2015, 02:21

Zdravim,

Vsimol som si par zmien (pre mna vcelku prekvapujucich) starsie volva vs novsie volva (moja skusenost).

Na novsom volve nemam uz predne hmlovky. Viete co je dovodom? Vcera aj dnes som isiel cez relativne velku hmlu a hmlovka len vzadu ...

Na novsom volve nevidim teplotu motora (alebo som nenasiel?). Kazdopadne tento udaj mi celkom chyba lebo na starsich volvach mal tento udaj pre mna velky vplyv na jazdny styl.

V novsom volve miesto rezervy len sprej a pumpa. Neviem nakolko je ten sprej ucinny, ale viem si predstavit ze pri vacsej diere v plasti to asi stacit nebude a budem odkazany na odtah. Mate niekto s tymto prakticke skusenosti?

Lubo
Volvo S60 2011 D3 120kw A6
Volvo XC60 2009 T6 210kw A6
Volvo C70 2007 D5 132kw A5

ex: Volvo S60 2004 D5 120kw M5 (model 2005)

Fabo.sk
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 16 Sep 2014, 22:26
Vek:: 24
Bydlisko: KE
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: Starsie volva vs novsie volva, zmeny

Príspevok od užívateľa Fabo.sk » 02 Nov 2015, 11:45

hmlovky: to je hadam otazka vybavy :) predpokladam ze zalezi aj od trhu odkial auto pochadza. Auta vo Svedsku mali inu vybavu ako v Taliansku...

teplota: zda sa, ze na tych co maju displeje v strede dvoch kruhovych budikov fakt nie je. Po facelifte zas je.

Miesto rezervy opravna sada: No, je to dnes trend... a vlastne nie dnes, uz skoro 10 rokov sa objavovali auta bez rezervy len so sadou. Tiez z toho nie som nadseny ale je to dnes bohuzial norma.
2007 Volvo C70 Summum Metalíza modrá svetlá (podľa TP)

Napísať odpoveď