Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

tu môžte písať o všetkom..aj keď to nesúvisí s Volvom
Užívateľov profilový obrázok
lakio
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 969
Dátum registrácie: 11 Apr 2009, 09:23
Vek:: 39
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 7 krát

Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa lakio » 26 Aug 2009, 11:52


Užívateľov profilový obrázok
iconmaster
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 02 Aug 2009, 14:28
Vek:: 31
Bydlisko: Zeliezovce
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu poďakované: 11 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa iconmaster » 26 Aug 2009, 13:40

Aj ja som madar.. ale taketo veci vobec nechapem, a neuznam ziadnych narodiarov ani na madarskej ani na slovenskej strane.. Hlavnou pricinou tychto vztahov je iba politika, lebo keby o tom tolko keci nebolo ludia by na to vykaslali. Neviem preco sa neda zit ako dobri susedia, naco stale provokovat.

Som sice madar, ale mam aj nemecke aj slovenske korene, a som rad ze viem aj po slovensky aj po madarsky, a vobec ma nesere historia ziadneho naroda. Zijeme v skutocnosti, a treba sa venovat tomu. Mam vela slovenskych kamaratov, ktorych velmi vazim, a hlavne kvoli tomu lebo na mna nepozeraju ako na mensinu v tejto krajiny, ale posudzuju ma podla toho aky som clovek. k.k.ti sa najdu aj medzi madarmi aj medzi slovakmi a vsade na svete. Chodim na slovensku skolu, kde som nemal ziadne negativne skusenosti kvoli jazyku, napriek tomu ze urcite to zistia ze nie som rodeny slovak. :roll:

Podla mna Slota aj Csaky su taki isti ludia len inej narodnosti a tak sa dobre zabavaju, ale takito ludia do parlamentu nepatria!

Aby som este odpovedal na lakiovu otazku - ako to vniman? Ked sa da radsej ani nevnimam, ale kazdopadne to odsudzujem :evil:
hľadá sa nasledovník V40
Volvo S40 1.9 DI / 70kW 1999
bolo: Volvo V40 1.9 TD / 66kW 1999, Skoda 120 L LPG :D /skodu nikdy viac, LPG ano/

Užívateľov profilový obrázok
st_Andy
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 4222
Dátum registrácie: 11 Apr 2009, 21:27
Vek:: 5
Bydlisko: Košice - Staré mesto
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu poďakované: 209 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa st_Andy » 26 Aug 2009, 14:12

to si pekne napisal iconmaster, mam na vec podobny nazor! rizpekt 8-)
(Ved kym nas netrapi pristahovalecka alebo moslimska otazka, treba si aspon mutit vodu v Dunaji... a bit sa do prs..)

Užívateľov profilový obrázok
duro 11
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 12 Apr 2009, 20:16
Vek:: 5
Bydlisko: Prešov, SR

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa duro 11 » 26 Aug 2009, 16:04

Moj názor je taký, že naša fickovláda potrebuje odviesť pozornosť ľudí od katastrofálnych výsledkov ich vládnutia a maďarská karta je vec ktorá zvykla na ľudí zabrať, momentálne mám však pocit, že ich snaha sa minula cieľom. Dúfam, že im to ľudia vo voľbách spočítajú...
:evil: :evil: :evil:
Volvo V 70 I, 2,5 TDi, r.v.1998

Užívateľov profilový obrázok
Ortový
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 31 Máj 2009, 16:35
Vek:: 46
Bydlisko: Handlová
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu poďakované: 29 krát

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa Ortový » 26 Aug 2009, 17:26

Súhlasím s Vami.
Volvo S60 D5,Move,D5244T,AW55-50/51SN,r.v.2005 - Čierny
Volvo S60 2,4i ,Kinetic, B5244S,AW55-50/51SN,r.v.2005 - Zlatý
galéria
Diagnostika DICE

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 02 Aug 2009, 14:28
Vek:: 31
Bydlisko: Zeliezovce
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu poďakované: 11 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa iconmaster » 26 Aug 2009, 21:22

A este jedna vec, aj ked sa s temou moc nesuvisi... Vela nasich politikov sa rad zaobera madarmi.. Nemam nic proti romom, ale s nimi sa ani televizia tolko nezaobera a podla mna maju ovela vacsi odnos statu ako madarska mensina - kolko romov pracuje? A kolko z nich je "invalid"?? To nikoho netrapi, ze us skoro kazdy druhy z nich je na invalidnom dochodku uz ako 20 rocny, a v zivote nepracoval. Tito nezaujimaju ani Fica, ani Slotu ani Csakiho.. A nedajboze, o par rokov mozna ze prave toto bude frekventovana tema a nie madari :? Ked sa hovoria taketo veci, je to uz hned rasizmus, lebo romovia su vycleneni.. ale za to mozu oni, keby zili taky zivot ako pracujuci slovensky narod, asi by nikoho nezaujimal farba ich pleti..
Len tolko, radsej nejdem do politiky :lol:
hľadá sa nasledovník V40
Volvo S40 1.9 DI / 70kW 1999
bolo: Volvo V40 1.9 TD / 66kW 1999, Skoda 120 L LPG :D /skodu nikdy viac, LPG ano/

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa Peťo » 26 Aug 2009, 23:32

nerozoberajte tu politické otázky

Užívateľov profilový obrázok
duro 11
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 12 Apr 2009, 20:16
Vek:: 5
Bydlisko: Prešov, SR

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa duro 11 » 26 Aug 2009, 23:41

Tak pokiaľ je toto diskusné fórum a ešte podtopic pokec o všetkom, tak si tu budem riešiť čo chcem. OK, Peťo? :roll:
Volvo V 70 I, 2,5 TDi, r.v.1998

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa Peťo » 27 Aug 2009, 01:09

duro 11 napísal:Tak pokiaľ je toto diskusné fórum a ešte podtopic pokec o všetkom, tak si tu budem riešiť čo chcem. OK, Peťo? :roll:
:mrgreen: hej ja len že politika sem fakt nepatrí. Bez urážky. Každý má svoju pravdu. Najskôr vidím plakať Dzurindu na TA3 aký je Róbert Fico klamár, potom zase Fica o Dzurindovi a nakoniec Csákyho a Slotu. :lol:
A potom si prečítam, že nám niekto hodil Molotova na ambasádu- debili keď už to hádžu, tak nech ato aspoň horí nee..
Hodili a ani to nehorelo.. :lol: amatéri.
No a potom to tu rozoberáte také chujoviny :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa Peťo » 27 Aug 2009, 01:14

duro 11 napísal:Moj názor je taký, že naša fickovláda potrebuje odviesť pozornosť ľudí od katastrofálnych výsledkov ich vládnutia a maďarská karta je vec ktorá zvykla na ľudí zabrať, momentálne mám však pocit, že ich snaha sa minula cieľom. Dúfam, že im to ľudia vo voľbách spočítajú...
:evil: :evil: :evil:
:roll: si volil Dzurindu? vies na SK je uplne jedno kto je pri koryte. Vzdy sa to poserie a v polovice zacne hnit kazda vlada.
Sk je velka dedina. 5mil ludi, kazdy, kazdeho, pozna, neprdnes si bez toho aby to nevedelo x ludi, kt ani nepoznas. Takze tak.
Su tu obrovske rozdiely medzi Ba+ okolie a stred, vychod.
Potom tu mame umelcov ako Csaky a Slota a cernochov z Indie. :D a zabudol som na Bugiho ten je teraz v uzadi- zlepsuje Pí Ár ako hovoril dnes ujo Dzurindos :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
lakio
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 969
Dátum registrácie: 11 Apr 2009, 09:23
Vek:: 39
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 7 krát

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa lakio » 27 Aug 2009, 09:18

Peťo napísal:a zabudol som na Bugiho ten je teraz v uzadi- zlepsuje Pí Ár ako hovoril dnes ujo Dzurindos :mrgreen:
bez urazky ale Bugar je format..

Užívateľov profilový obrázok
duro 11
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 12 Apr 2009, 20:16
Vek:: 5
Bydlisko: Prešov, SR

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa duro 11 » 27 Aug 2009, 16:36

:roll: si volil Dzurindu? vies na SK je uplne jedno kto je pri koryte. Vzdy sa to poserie a v polovice zacne hnit kazda vlada.
Sk je velka dedina. 5mil ludi, kazdy, kazdeho, pozna, neprdnes si bez toho aby to nevedelo x ludi, kt ani nepoznas. Takze tak.
Su tu obrovske rozdiely medzi Ba+ okolie a stred, vychod.
Potom tu mame umelcov ako Csaky a Slota a cernochov z Indie. :D a zabudol som na Bugiho ten je teraz v uzadi- zlepsuje Pí Ár ako hovoril dnes ujo Dzurindos :mrgreen:[/quote]

Už som volil kadekoho a vtom máš pravdu, že je to v podstate jedno, kto je pri koryte, ten žerie.
Ale stále nestrácam optimizmus, že sa to raz zlepší...
Volvo V 70 I, 2,5 TDi, r.v.1998

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa Peťo » 27 Aug 2009, 17:59

duro 11 napísal: Už som volil kadekoho a vtom máš pravdu, že je to v podstate jedno, kto je pri koryte, ten žerie.
Ale stále nestrácam optimizmus, že sa to raz zlepší...
nezlepsi dokial nebude zivotna uroven celej populacie na urovni napr. Norska..

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 02 Aug 2009, 14:28
Vek:: 31
Bydlisko: Zeliezovce
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu poďakované: 11 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa iconmaster » 27 Aug 2009, 21:01

Zivotna uroven, ekonomia a politika maju asi nejaku prepojenost medzi sebou, nie?! Vsetko zavisi od niecoho.
hľadá sa nasledovník V40
Volvo S40 1.9 DI / 70kW 1999
bolo: Volvo V40 1.9 TD / 66kW 1999, Skoda 120 L LPG :D /skodu nikdy viac, LPG ano/

Užívateľov profilový obrázok
shineonyou
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 12 Apr 2009, 13:06

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa shineonyou » 28 Aug 2009, 07:59

Madarsko zachranila EU pred krachom, inak by skoncili ako Island. Jedine co im pomohlo bol fakt, ze su v Unii a Unia predsa nemoze nechat potopit clensku krajinu. Madarsko je financne v takom srabe ako nikdy predtym. To je dovod preco vychadzaju v hojnom pocte a uspesne na povrch extremisti ,ako je madarsky prezident, jedna velka nemenovana extremisticka strana a "neonacisticke velkouhorske zdruzenie" Madarska garda. Napr. aj odhalovanim soch sv. Pistu odvadzaju pozornost od realnych problemov, ktore ich pohlcuju (stat pred krachom). Tolko k tomu.

Romska otazka je zial definovana, ako rasovy problem, co je podla mna nezmysel, nakolko ide o neprisposobivu skupinu ludi a hlavne socialny problem. Toto etnikum sa az na male percento nevie prisposobit spolocenskemu poriadku v ziadnej krajine. Pochadzaju z Indie, vzdy boli na dne spolocnosti. Nic ine ani nepoznaju. To male percento, ktore sa do urcitej miery asimilovalo, je naozaj zanedbatelne. Riesenie tohto problemu za danych legislativnych podmienok v ramci SR, resp. EU je nemozne. Ak sa to niekomu z Vas podari, za danych okolnosti vyriesit, osobne ho navrhnem na nobelovu cenu za mier.
V 70 2,5 D, rok 2000

pedro5585
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 184
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 14:32
Vek:: 5
Bydlisko: BA
Bolo mu poďakované: 6 krát

Re: Niekto je nasrany alebo medzisusedske vztahy

Príspevok od užívateľa pedro5585 » 24 Sep 2009, 15:59

shineonyou napísal:Madarsko zachranila EU pred krachom, inak by skoncili ako Island
EU zachranila aj Island, kedze je v EHS, odmenou za to bola rychla ziadost o clenstvo z ruk islandskeho premiera :D
Saab 9000 Aero, MY1994, dark blue.
Saab 9-5 Aero, MY 2011, white.

Napísať odpoveď