Pokec o planovanom zraze

tu môžte písať o všetkom..aj keď to nesúvisí s Volvom
Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Pokec o planovanom zraze

Príspevok od užívateľa Peťo » 29 Júl 2009, 19:16

royal555 napísal:
lakio napísal:
royal555 napísal:Ano, je to Volvo mamy a oca, stretnutie sa im pacilo, normalne som bol z toho prekvapeny ze mama sa tam v podstate nudila (to vies, zeny a auta ;-) ) ale doma riadne zacala organizovat ze koho mam este zavolat z okolia na buduci zraz. :-) V tom to nie je.

Btw. musis ratat aj s tym, ze sa niekomu zraz nemusi pacit...
martin viem ze som sa naposledy nevyznamenal ale tentokrat by som ta povedzme mohol tajne uniest
pocuj laszlo :-), sak ja by som aj isiel, len nemam na com, na une nepojdem na volvo zraz a tym to momentalne pre mna hasne. btw., momentalne som v Ba a zajtra mam volny vecer, ak by sa ti chcelo mozme dat dake stretko. ;-) Ale jedine ze ty dojdes do Ruzinova, hotel City, mne sa busom do Sale trepat nesce...
Ty si iny haluzák. Ja som v Ba non stop

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa Peťo » 29 Júl 2009, 19:17

Royal k tym rodicom=ser na to a neurazaj sa, nechcel som Ta urazit. Az dokial nezomru stale budu Tvoji rodicia a Ty ich maly syn

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa royal555 » 29 Júl 2009, 21:54

Ja sa neurazam, ja som ti len pisal ze to nemas riesit, nic viac ;-) Mozno si to este rozmyslim a dojdem Unom, budem tam najvacsia rarit :mrgreen: A nie, nebudem sa zanho hanbit, je to fajn auto 8-)
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
st_Andy
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 4222
Dátum registrácie: 11 Apr 2009, 21:27
Vek:: 5
Bydlisko: Košice - Staré mesto
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu poďakované: 209 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa st_Andy » 29 Júl 2009, 22:21

royal555 napísal:;-) Mozno si to este rozmyslim a dojdem Unom, budem tam najvacsia rarit :mrgreen: A nie, nebudem sa zanho hanbit, je to fajn auto 8-)
to nieje fajn auto, to je fasa auto! :twisted: Bez ohladu na povest, na Uno bud hrdy a nemaj z neho mindraky, to nieje Filcka ani Sedan 120.. :) Prezil a uzil som si na nom celu mladost, nastastie ze nerozprava.. :mrgreen: Ale bol som hrdy ked znami kukali pri jazde jak puci, ako si to ta motokara slape a kolko je v nej miesta.. Ato boli zrejme prvopociatky uchylky k hranatosti.. 8-) Takze by sme Ti mali najst nejake to hranate Volvo podla mna! 8-)
......A tak sa teda vratme k teme zraz! Konstruktivne pripomienky....... ;)

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa Peťo » 30 Júl 2009, 00:46

st_Andy napísal:
royal555 napísal:;-) Mozno si to este rozmyslim a dojdem Unom, budem tam najvacsia rarit :mrgreen: A nie, nebudem sa zanho hanbit, je to fajn auto 8-)
to nieje fajn auto, to je fasa auto! :twisted: Bez ohladu na povest, na Uno bud hrdy a nemaj z neho mindraky, to nieje Filcka ani Sedan 120.. :) Prezil a uzil som si na nom celu mladost, nastastie ze nerozprava.. :mrgreen: Ale bol som hrdy ked znami kukali pri jazde jak puci, ako si to ta motokara slape a kolko je v nej miesta.. Ato boli zrejme prvopociatky uchylky k hranatosti.. 8-) Takze by sme Ti mali najst nejake to hranate Volvo podla mna! 8-)
......A tak sa teda vratme k teme zraz! Konstruktivne pripomienky....... ;)
Bohovske potahy kockovane to bolo origo? ;) fakt su pekne

Užívateľov profilový obrázok
nitran
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 25 Máj 2009, 18:18
Vek:: 42
Bydlisko: Nitra
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu poďakované: 38 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa nitran » 30 Júl 2009, 16:39

Dodo ty kde si sa podel, nestrážiš to tu? Z témy "volvozraz" sa stáva nejaká súkromná debata. Na českom aicky presúva admin "veci mimo témy" do nových tém...
Ak je to ok, tak ja som bol dnes na kupku, bolo fajne 8-) a pojdem si spraviť šalát "insalata di pomodore con basilico fresco con la mozzarella"
A večer idem hrať hokej ;)
Takže Dod080, St_Andy a spol... nechajme prosím priestor aj pre nových alebo iných záujemcov, fanúšikov ktorý sledujú toto fórum a čudujú sa že v tejto časti fórumu sa preberajú úplne iné veci. St_Andy pošli mi prosím foto popr. text čo môžem uverejniť na svojej stránke.
Už som ťa tu o to žiadal... 9.-10. október je za dverami chlopi!!! :D
VolvoDiely.sk
Autoservis, predajňa, eshop, vrakovisko, chip, zmena jazyka, SW, diagnostika a požičovňa
tel.: 0910278211
Moje:
XC90 2.4 D5 2010 R-Design
NA PREDAJ:
XC60 2.4 D5 AT 2009
S60 2.4i 2001
V50 1.6D 2008
V50 1.6D 2006

Užívateľov profilový obrázok
dod80
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 287
Dátum registrácie: 30 Mar 2009, 15:29
Vek:: 5
Bydlisko: Stara Lubovna
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa dod80 » 30 Júl 2009, 16:46

jj vecer popresuvam teraz nieje cas :) easy...
je S80/T6 2.8biT 200kW r.2000 - po chipe nieco cez 300 hp :)
bolo V50 2.0 D r.2005, V40/2.0T r.98, V40/1.9TD r.97, V40/1.8-16V r.98 a 340/1.6D r.84
http://www.lubovna.eu

Užívateľov profilový obrázok
st_Andy
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 4222
Dátum registrácie: 11 Apr 2009, 21:27
Vek:: 5
Bydlisko: Košice - Staré mesto
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu poďakované: 209 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa st_Andy » 30 Júl 2009, 17:08

klud pani, jasne ze nam to jozo popresuva do temy Debata k zrazu, to je samozrejme, ziadna debata nemoze byt na fore predsa sucha, kym je to o autach a nie o salate tak to snad nieje az taka tragedia...si myslim, treba sa podporit navzajom 8-)

To Ortovy: pekny pristup, pekne auticko, ukazkovy clen, tesim sa ;)
To Nitran: JJ, ratam s Tebou, vsetko rozposlem urcite, chystam to v hlave ;)

Užívateľov profilový obrázok
Ortový
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 31 Máj 2009, 16:35
Vek:: 46
Bydlisko: Handlová
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu poďakované: 29 krát

Re: Pokec o planovanom zraze

Príspevok od užívateľa Ortový » 30 Júl 2009, 20:53

Možno som bol trochu ostrý,ale keď sa nový záujemca pozrie na ten topic,malo by byť jasné,čo a ako,kedy a kde.
Dúfam,že sa chápeme.Ahojte a Volvu zdar!
Volvo S60 D5,Move,D5244T,AW55-50/51SN,r.v.2005 - Čierny
Volvo S60 2,4i ,Kinetic, B5244S,AW55-50/51SN,r.v.2005 - Zlatý
galéria
Diagnostika DICE

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa Peťo » 07 Aug 2009, 22:30

Ty wole to je ešte ďalej ako Detva :roll: nedáme to rovno do Tatier? :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa royal555 » 07 Aug 2009, 23:08

Nestazuj sa, teraz to ma asi kazdy daleko :-) A mozme to dat aj do Ciernej nad Tisou(alebo rovno na Ukrajinu), aspon sa prevezies :P (a napr. lakiovi to aj tak vadit nebude, on jazdi 2x tolko kazdy druhy den za cajou :mrgreen: ) Podla mna je lokalita OK, aspon podla fotiek sa mi paci. Nam ostatnym prislucha len hodnotit vyber, ostatne nechajme na organizatora (teda, kto chce moze mu aj pomoct ;-))
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa Peťo » 08 Aug 2009, 00:56

royal555 napísal:Nestazuj sa, teraz to ma asi kazdy daleko :-) A mozme to dat aj do Ciernej nad Tisou(alebo rovno na Ukrajinu), aspon sa prevezies :P (a napr. lakiovi to aj tak vadit nebude, on jazdi 2x tolko kazdy druhy den za cajou :mrgreen: ) Podla mna je lokalita OK, aspon podla fotiek sa mi paci. Nam ostatnym prislucha len hodnotit vyber, ostatne nechajme na organizatora (teda, kto chce moze mu aj pomoct ;-))
:D kua royal Laca poznam lepsie ako svoje ponozky :lol: viem kde to je poznam to tam.. V Martine som pobudol zopar rokov..Ked sa Vam tam paci ok.
Ma to byt v oktobri- ani pes si tam gule nenamoci :mrgreen: co bude zima.. ale ked mate radi vodu...aky bude program? :ugeek:

Užívateľov profilový obrázok
nitran
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 25 Máj 2009, 18:18
Vek:: 42
Bydlisko: Nitra
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu poďakované: 38 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa nitran » 08 Aug 2009, 03:22

dod80 napísal:Andy ako organizator musi byt prvy..to je jasne :) inak uz sa maju ludia zapisovat?
1.st_Andy + V70R (leštenka)
2.Dod80 + S80 T6 (olepenka :lol: )
3.Nitran + V40 ... no tým + som myslel partnerku, ženu, priateľku, kamaráta a nie "CAR" :lol:
4....? ..asi Peťo ktorý nie je večne spokojný s miestom konania zrazu pokiaľ to nie je Detva alebo rovno Senec, že? .................alebo prestávam chápať jeho HUMOR. Čo ty na to "Dod80", "St_Andy", "Shineonyou", "Ortovy", "Royal", "Lakkio"...?
:)
VolvoDiely.sk
Autoservis, predajňa, eshop, vrakovisko, chip, zmena jazyka, SW, diagnostika a požičovňa
tel.: 0910278211
Moje:
XC90 2.4 D5 2010 R-Design
NA PREDAJ:
XC60 2.4 D5 AT 2009
S60 2.4i 2001
V50 1.6D 2008
V50 1.6D 2006

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa Peťo » 08 Aug 2009, 07:01

nitran napísal:
dod80 napísal:Andy ako organizator musi byt prvy..to je jasne :) inak uz sa maju ludia zapisovat?
1.st_Andy + V70R (leštenka)
2.Dod80 + S80 T6 (olepenka :lol: )
3.Nitran + V40 ... no tým + som myslel partnerku, ženu, priateľku, kamaráta a nie "CAR" :lol:
4....? ..asi Peťo ktorý nie je večne spokojný s miestom konania zrazu pokiaľ to nie je Detva alebo rovno Senec, že? .................alebo prestávam chápať jeho HUMOR. Čo ty na to "Dod80", "St_Andy", "Shineonyou", "Ortovy", "Royal", "Lakkio"...?
:)
:twisted: tak to ma málo poznáš inak Nitran môj článok o S/V40 čo si si skopíroval na Tvoju stránku neni zdroj internet ale moja hlava.. Autorské práva a ich porušovanie je trestný čin -a to myslím vážne, kua ma serieš s tým kopírovaním
môj pôvodný článok: http://www.svedsketanky.cz/index.php/cl ... lvo-s40v40
Tvoj paste and copy project: http://www.volvodiely.sk/viac_o_modelovej_rade_40.html

K miestu je mi to jedno kde to je neni som ako st_andy len mu to trocha vraciam

Užívateľov profilový obrázok
nitran
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 25 Máj 2009, 18:18
Vek:: 42
Bydlisko: Nitra
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu poďakované: 38 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa nitran » 08 Aug 2009, 13:21

Peťo napísal:tak to ma málo poznáš inak Nitran môj článok o S/V40 čo si si skopíroval na Tvoju stránku neni zdroj internet ale moja hlava.. Autorské práva a ich porušovanie je trestný čin -a to myslím vážne, kua ma serieš s tým kopírovaním...
K miestu je mi to jedno kde to je neni som ako st_andy len mu to trocha vraciam
:evil: Peťo kopírované to bolo z dvoch alebo až troch webov a nielen z svedsketanky... nemám s tým problém zmeniť to poprípade uviesť presné zdroje. No ty mi tu nekáž o autorských právach a nevyhrážaj sa mi keď ten text v obdobnom prevedení nájdeš aj inde. Ak máš nejaký osobný problém so mnou tak mi napíš mail a nepreberaj to tu.
A Peťo, debata tu nie je o kopírovaní ale o nespokojnosti s miestom konania zrazu.
VolvoDiely.sk
Autoservis, predajňa, eshop, vrakovisko, chip, zmena jazyka, SW, diagnostika a požičovňa
tel.: 0910278211
Moje:
XC90 2.4 D5 2010 R-Design
NA PREDAJ:
XC60 2.4 D5 AT 2009
S60 2.4i 2001
V50 1.6D 2008
V50 1.6D 2006

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa Peťo » 08 Aug 2009, 14:00

nitran napísal:
Peťo napísal:tak to ma málo poznáš inak Nitran môj článok o S/V40 čo si si skopíroval na Tvoju stránku neni zdroj internet ale moja hlava.. Autorské práva a ich porušovanie je trestný čin -a to myslím vážne, kua ma serieš s tým kopírovaním...
K miestu je mi to jedno kde to je neni som ako st_andy len mu to trocha vraciam
:evil: Peťo kopírované to bolo z dvoch alebo až troch webov a nielen z svedsketanky... nemám s tým problém zmeniť to poprípade uviesť presné zdroje. No ty mi tu nekáž o autorských právach a nevyhrážaj sa mi keď ten text v obdobnom prevedení nájdeš aj inde. Ak máš nejaký osobný problém so mnou tak mi napíš mail a nepreberaj to tu.
A Peťo, debata tu nie je o kopírovaní ale o nespokojnosti s miestom konania zrazu.
Sú tam celé pasáže čo sú čisto moje a keďže som ich ja napísal a sú to moje myšlienky a osobné skúsenosti, tak ma to dosť nasralo. Sorry uprav si to tak aby si nemal ani jeden odsek podobný mojmu článku alebo uveď zdroj. Osobne proti Tebe nič nemám, ale toto bz si aj na súde prehral. Som to ja písal a dvaja ľudia reevidovali. Tak nekopíruj

Užívateľov profilový obrázok
st_Andy
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 4222
Dátum registrácie: 11 Apr 2009, 21:27
Vek:: 5
Bydlisko: Košice - Staré mesto
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu poďakované: 209 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa st_Andy » 08 Aug 2009, 14:55

Peťo napísal:....je mi to jedno kde to je neni som ako st_andy len mu to trocha vraciam
Petrik, uz som Ti raz vysvetlil, ze my sme spolu husi nepasli ;) :mrgreen:
Naposledy upravil/-a st_Andy v 09 Aug 2009, 18:56, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa Peťo » 08 Aug 2009, 15:31

st_Andy napísal:
Peťo napísal:....je mi to jedno kde to je neni som ako st_andy len mu to trocha vraciam
Petrik, uz som Ti raz vysvetlil, ze my sme spolu husi nepasli ;) :mrgreen:

Stale tu niekomu nieco "trocha" vracias, ale kym si nevyriesis svoj problem sam so sebou, tak tu budes s kazdym len vecne "bojovat" ;) (Odporucam Ti tento prispevok bud vziat na vedomie, alebo nan radsej vobec nereagovat a venovat sa inym vlaknam, dankešejn)
Keď si niekto prečíta Tvoje príspevky, tak pochopí. (úspešne si pokašlal svojimi príspevkami zraz na Poľane), takže som až hyper ohľaduplný. Neviem Ty s niekým bojuješ? Ja nie. Hodnotenie mojej osobnosti nechaj na iných, mám skúšky z psychológie... ;) tak ma nerieš. Tvoje názory na xenóny stoja za prečítanie aby si každý mohol doplniť Tvoj socio, psycho obraz :D

Keby si bol chlap tak si to priznáš, áno nevyhovuje mi toto, toto sa mi nepáči. Takže nechápem Tvoju náražku na pasenie husí.. Si človek bez názoru, alebo len strašne zlá osobnosť. HOWGH dodo prosím Ťa premaž to tu.
Andrej keby si sa takto choval na ľade tak Ťa osobne dobijem s hokejou- alebo by si už dávno dostal od hráčov

Užívateľov profilový obrázok
st_Andy
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 4222
Dátum registrácie: 11 Apr 2009, 21:27
Vek:: 5
Bydlisko: Košice - Staré mesto
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu poďakované: 209 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa st_Andy » 08 Aug 2009, 16:00

Vies co Goalie, MichalV70 (z Wiedne), Vo-goalie-vo (zo Senca), aj Peto (z Detvy), zbal si vsetky svoje duplicitne nicky (duplicitny Nick je forach prisne porusenie pravidiel) a venuj viac casu radsej svojmu webu na ktorom budes sam vo vsetkych multioboroch najvacsi kral :mrgreen: (a tam si kludne aj o nas vsetkych dalej obtieraj usta, aki sme vsetci s vlastnym nazorom trapni a ako sme Ta sklamali ;)) Z mojej strany vsetko.
Naposledy upravil/-a st_Andy v 31 Aug 2009, 13:31, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: 1.Volvozraz na Slovensku (nie "nultý")

Príspevok od užívateľa Peťo » 08 Aug 2009, 16:10

st_Andy napísal:Vies co Goalie, MichalV70 (z Wiedne), Vo-goalie-vo (zo Senca), aj Peto (z Detvy), zbal si vsetky svoje duplicitne nicky (duplicitny Nick je na inych forach prisne porusenie pravidiel) a venuj sa radsej svojmu webu na ktorom budes sam vo vsetkych multioboroch najvacsi kral :mrgreen: A tam si kludne o nas vsetkych dalej obtieraj usta, ako som napriklad ja pokaslal zraz, aki sme vsetci trapni a ako sme Ta sklamali ;) Z mojej strany vsetko.
Reaguješ typicky ako baba, neboj duplicitný nick nikde nemám a na rozdiel od Teba do Šútova v pohode prídem ;)
PS. o nikoho si tu ústa neobtieram
-len Ty máš problém čítať fakty.
Nitran nám skopčil niekoľko dňové písanie, takže ja ako autor mám povinnosť ho na to aspoň upozorniť, že sa to nerobí..
A ako prezidenta Slovenskej sekcie Volvo by si ma mohol trochen počúvať :mrgreen:
Inak na spresnenie som Peter, bývam v Senci už 7rokov, v Detve mám priateľku a dieťa a som hokej. brankár=goalie
tak si svoje duplicitne nicky naklonuj, ja žiadne nemám

Napísať odpoveď