Co mi vadi na S60 :)

tu môžte písať o všetkom..aj keď to nesúvisí s Volvom
Užívateľov profilový obrázok
MarekV
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2213
Dátum registrácie: 27 Apr 2010, 16:30
Vek:: 33
Bydlisko: Nitra
Bolo mu poďakované: 35 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Co mi vadi na S60 :)

Príspevok od užívateľa MarekV » 28 Okt 2010, 14:16

royal555 napísal:Sorry Marek, ze som ta pichol na zaciatok, ale tak to vyslo, spustacom temy som bol cca ja a provokaterom zorg ;) S60 po facelifte je urcite krajsia, cire svetla, lakovane listy, krajsie zrkadla, roletka pred laktovou opierkou (toto sa mi extra paci). Za najvacsie plus S60 pokladam podvozok - ani makky, ani tvrdy, perfektne zehli nerovnosti (aj ked pri sviznej jazde je auto tazke na predok) a 5 valcov pod kapotou, ci uz benzin alebo diesel. ;) Jo, skoro som zabudol na perfektne sedadla, ale to je myslim vysada vsetkych Volv, nielen S60.
Napr mne sa na facelifte nepaci ako ma hmlovky moc vystrcene. Inak je facelift urcite krajsi. Nerozmyslal niekto z vas nadtym ako by vyzeralo keby sa cierne ochranne casti (listy, aj narazniky, podbehy) olepia s tou karbonovou foliou + spetaky?

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: Co mi vadi na S60 :)

Príspevok od užívateľa royal555 » 28 Okt 2010, 14:43

MarekV napísal:Napr mne sa na facelifte nepaci ako ma hmlovky moc vystrcene. Inak je facelift urcite krajsi. Nerozmyslal niekto z vas nadtym ako by vyzeralo keby sa cierne ochranne casti (listy, aj narazniky, podbehy) olepia s tou karbonovou foliou + spetaky?
Ako vystrcene? Akoze nie su az tak utopene v narazniku? Ta karbonova folia by podla mna vyzerala strasne. {palecdole}
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
MarekV
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2213
Dátum registrácie: 27 Apr 2010, 16:30
Vek:: 33
Bydlisko: Nitra
Bolo mu poďakované: 35 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Co mi vadi na S60 :)

Príspevok od užívateľa MarekV » 28 Okt 2010, 14:49

royal555 napísal:
MarekV napísal:Napr mne sa na facelifte nepaci ako ma hmlovky moc vystrcene. Inak je facelift urcite krajsi. Nerozmyslal niekto z vas nadtym ako by vyzeralo keby sa cierne ochranne casti (listy, aj narazniky, podbehy) olepia s tou karbonovou foliou + spetaky?
Ako vystrcene? Akoze nie su az tak utopene v narazniku? Ta karbonova folia by podla mna vyzerala strasne. {palecdole}
Hej presne tak, mne sa paci ta stara maska asi viac ak by bola vo farbe samozrejme. Hej ta folia by asi stala za {preplesk}

Napísať odpoveď