Co mi vadi na S60 :)

tu môžte písať o všetkom..aj keď to nesúvisí s Volvom
Užívateľov profilový obrázok
MarekV
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2213
Dátum registrácie: 27 Apr 2010, 16:30
Vek:: 33
Bydlisko: Nitra
Bolo mu poďakované: 35 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predáme Chevy Spark

Príspevok od užívateľa MarekV » 12 Okt 2010, 16:36

st_Andy napísal:az na to ze meriam 186cm na vysku a 80Kg na sirku, takze by som sa v tom pripade zpredu ani nevysukal :) Kazdopadne WHIPS ani SIPS ani laktovu opierku tam nenajdes, maximalne tak zips, zeby preto tolko miesta?! :P kazdopadne presadnutie z V70 kde nedociahnem na dvere oproti do tohto je celkom vtipne. Ale rychlo sa na to zvyka, lebo kym sa z Véčkom otočím, zahrejem automat a vycuvam, tak s tymto som uz na polceste domov :D
8-) neviem jak Vcko ale 60tka je majster v obratnosti, este ze mam pri baraku sikoku krizovatku inak by som sa ani nemal kde s nou otocit {typekscigaretou}

Užívateľov profilový obrázok
zorg1
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2457
Dátum registrácie: 20 Sep 2009, 14:12
Vek:: 43
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu poďakované: 35 krát

Re: Predáme Chevy Spark

Príspevok od užívateľa zorg1 » 12 Okt 2010, 17:20

MarekV napísal:
st_Andy napísal:az na to ze meriam 186cm na vysku a 80Kg na sirku, takze by som sa v tom pripade zpredu ani nevysukal :) Kazdopadne WHIPS ani SIPS ani laktovu opierku tam nenajdes, maximalne tak zips, zeby preto tolko miesta?! :P kazdopadne presadnutie z V70 kde nedociahnem na dvere oproti do tohto je celkom vtipne. Ale rychlo sa na to zvyka, lebo kym sa z Véčkom otočím, zahrejem automat a vycuvam, tak s tymto som uz na polceste domov :D
8-) neviem jak Vcko ale 60tka je majster v obratnosti, este ze mam pri baraku sikoku krizovatku inak by som sa ani nemal kde s nou otocit {typekscigaretou}
šípim, že si to myslel ironicky, lebo s60 je katastrofa co sa tyka rejdu,, a to myslíím smrtelene važne ani nejdem porovnavat s inymi autami... proste hruza..... {palecdole}
Honda CR-V, IX/ 2014, 155 HP, Elegance, 2,0 L i-VTEC 5AT, Benzín, 4WD, outdoor, winter pack, Perleťová čierna Crystal
bolo: ♥♥♥ S60 D5 2004, skvelé vozidlo...... ♥♥♥
bude : Volvo veterán

Honda Jazz, 1,2 cool

Užívateľov profilový obrázok
sonyque
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 285
Dátum registrácie: 24 Sep 2009, 16:03
Vek:: 5
Bydlisko: Zvolen, SK

Re: Predáme Chevy Spark

Príspevok od užívateľa sonyque » 12 Okt 2010, 18:33

zorg1 napísal: šípim, že si to myslel ironicky, lebo s60 je katastrofa co sa tyka rejdu,, a to myslíím smrtelene važne ani nejdem porovnavat s inymi autami... proste hruza..... {palecdole}
Presne tak ako píšeš. Dnes som to písal na fórum autobazar.eu chalan sa rozhoduje medzi s40 II a s60, tusim ze aj marekV aj royal tam dali nejaky prispevok...

http://forum.autobazar.eu/volvo-s4z-a-s6z-t27921.html" onclick="window.open(this.href);return false;

PS: sorry za ot, ja viem ze to nesuvisi s predajom sparku ale tak sme na Volvofore. 8-)
Volvo S60 T5 2001 manual, 250HP + LPG
Volvo S40 2.4i 170 HP r.v. 2004, automat na predaj
Volvo V50 1.6 HDI r.v. 2007

Užívateľov profilový obrázok
zorg1
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2457
Dátum registrácie: 20 Sep 2009, 14:12
Vek:: 43
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu poďakované: 35 krát

Re: Predáme Chevy Spark

Príspevok od užívateľa zorg1 » 26 Okt 2010, 20:36

royal555 napísal:
st_Andy napísal:takze by som sa v tom pripade zpredu ani nevysukal
bez diakritiky to vyznie dost uchylne :mrgreen: v matize/sparku je vzadu asi tolko miesta ako v s60, akurat do matiza sa lepsie suka :twisted:

pocuj bratm, to nejak lacno ho davas, nie? som kukal na bazari a je to jedno z najlacnejsich aut :shock:
počkaj sa nehnevaj na mna ale porovnavat sedenie v zadu v matize a v s60 je kacirstvo,,, ved tam sedis na lavici obzalovanych,, nie ako v kozenej hlbokej sedačke..a nehovorim o pohlade od zadu kufra..
Honda CR-V, IX/ 2014, 155 HP, Elegance, 2,0 L i-VTEC 5AT, Benzín, 4WD, outdoor, winter pack, Perleťová čierna Crystal
bolo: ♥♥♥ S60 D5 2004, skvelé vozidlo...... ♥♥♥
bude : Volvo veterán

Honda Jazz, 1,2 cool

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predáme Chevy Spark

Príspevok od užívateľa royal555 » 26 Okt 2010, 20:45

Jasne, jasne, sedenie sa neda porovnavat, ale miesta je tam asi tak rovnako a do S60 sa dozadu (mne aj dopredu) nastupuje fakt blbo. Btw. kacirstvo, prvotne zalubenie opadlo a prisli na rad tvrde fakty 8-)
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
zorg1
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2457
Dátum registrácie: 20 Sep 2009, 14:12
Vek:: 43
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu poďakované: 35 krát

Re: Predáme Chevy Spark

Príspevok od užívateľa zorg1 » 26 Okt 2010, 20:51

tak to musis kupit niečo vysoké v predu aj v zadu mozno nejaky master alebo nieco :-) ozaj daj to prebudenie v s60 co to vadi...
Honda CR-V, IX/ 2014, 155 HP, Elegance, 2,0 L i-VTEC 5AT, Benzín, 4WD, outdoor, winter pack, Perleťová čierna Crystal
bolo: ♥♥♥ S60 D5 2004, skvelé vozidlo...... ♥♥♥
bude : Volvo veterán

Honda Jazz, 1,2 cool

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predáme Chevy Spark

Príspevok od užívateľa royal555 » 27 Okt 2010, 10:05

Co mi vadi: zle, ale ozaj zle sa do nej nastupuje, uz ma 2x kvoli tomu seklo v chrbte, stredny tunel priserne vrzga, vodicova sedacka ma volu na kolajniciach alebo co a pri zmene smeru tuka (s60 je vnutri ticha tak to celkom dost pocut), za 3 roky boli brzdy takmer v prdeli (zvlnene kotuce - aj ked na toto ma vplyv aj styl jazdy, ale aj tak, mali by vydrzat viac), plynovy pedal sa sprava cudne pri malom stlaceni, najskor zaberie a potom zrazu drzi konstantnu rychlost a musim nohou pohnut o dost viac aby auto zase zrychlovalo, ale to uz zase zrychli viac akoby som chcel, proste sa s tym nedokazem v malych rychlostiach plynulo pohybovat, dalsia vec je vymlatena poloos po 70 000 km no a poslednou kvapkou je snimac natocenia volantu, ktory je nevyhnutny pre fungovanie DSTC - vydrzal 4 roky. Jo, este sa asi 2-3x stalo, ze pri otvarani/zatvarani auta neblikali smerovky. Je toho celkom dost na to, ze Volvo je povazovane za relativne spolahlive auto, elektronika by ma az tak neprekvapuje, ale co tie brzdy a poloos? Pre mna nevysvetlitelne, ma to 140 koni, takze o nejakom premotorovanom monstre sa hovorit neda.
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: Predáme Chevy Spark

Príspevok od užívateľa Peťo » 27 Okt 2010, 11:02

royal555 napísal:Co mi vadi: zle, ale ozaj zle sa do nej nastupuje, uz ma 2x kvoli tomu seklo v chrbte, stredny tunel priserne vrzga, vodicova sedacka ma volu na kolajniciach alebo co a pri zmene smeru tuka (s60 je vnutri ticha tak to celkom dost pocut), za 3 roky boli brzdy takmer v prdeli (zvlnene kotuce - aj ked na toto ma vplyv aj styl jazdy, ale aj tak, mali by vydrzat viac), plynovy pedal sa sprava cudne pri malom stlaceni, najskor zaberie a potom zrazu drzi konstantnu rychlost a musim nohou pohnut o dost viac aby auto zase zrychlovalo, ale to uz zase zrychli viac akoby som chcel, proste sa s tym nedokazem v malych rychlostiach plynulo pohybovat, dalsia vec je vymlatena poloos po 70 000 km no a poslednou kvapkou je snimac natocenia volantu, ktory je nevyhnutny pre fungovanie DSTC - vydrzal 4 roky. Jo, este sa asi 2-3x stalo, ze pri otvarani/zatvarani auta neblikali smerovky. Je toho celkom dost na to, ze Volvo je povazovane za relativne spolahlive auto, elektronika by ma az tak neprekvapuje, ale co tie brzdy a poloos? Pre mna nevysvetlitelne, ma to 140 koni, takze o nejakom premotorovanom monstre sa hovorit neda.
Brzdy ake kotuce a dosticky tam su? Su volvo alebo nejaka nahrada ak nahrada tak aka znacka-dost zalezi kto je vyrobca. Poloos po 70tis km je zvlastne ale moze to byt stavom ciest kde jazdite.-myslim ze je to hlavne tym a co sa tyka cidla ele blbosti odchadzaju na kazdom aute

Užívateľov profilový obrázok
MarekV
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2213
Dátum registrácie: 27 Apr 2010, 16:30
Vek:: 33
Bydlisko: Nitra
Bolo mu poďakované: 35 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predáme Chevy Spark

Príspevok od užívateľa MarekV » 28 Okt 2010, 09:06

royal555 napísal:Co mi vadi: zle, ale ozaj zle sa do nej nastupuje, uz ma 2x kvoli tomu seklo v chrbte, stredny tunel priserne vrzga, vodicova sedacka ma volu na kolajniciach alebo co a pri zmene smeru tuka (s60 je vnutri ticha tak to celkom dost pocut), za 3 roky boli brzdy takmer v prdeli (zvlnene kotuce - aj ked na toto ma vplyv aj styl jazdy, ale aj tak, mali by vydrzat viac), plynovy pedal sa sprava cudne pri malom stlaceni, najskor zaberie a potom zrazu drzi konstantnu rychlost a musim nohou pohnut o dost viac aby auto zase zrychlovalo, ale to uz zase zrychli viac akoby som chcel, proste sa s tym nedokazem v malych rychlostiach plynulo pohybovat, dalsia vec je vymlatena poloos po 70 000 km no a poslednou kvapkou je snimac natocenia volantu, ktory je nevyhnutny pre fungovanie DSTC - vydrzal 4 roky. Jo, este sa asi 2-3x stalo, ze pri otvarani/zatvarani auta neblikali smerovky. Je toho celkom dost na to, ze Volvo je povazovane za relativne spolahlive auto, elektronika by ma az tak neprekvapuje, ale co tie brzdy a poloos? Pre mna nevysvetlitelne, ma to 140 koni, takze o nejakom premotorovanom monstre sa hovorit neda.
To vrzganie stredoveho tunelu je fail, ale inak mi tam netuka nic. Auto mam 2002, natocenych uz 232k km, zatial v pohode, ale ked sa zacnu veci srat asi nebudem 2x stastny :). Miesto vzadu - no comment, tocenie volantom pri sirsich gumach ako 205 - tiez nic dobreho. Nastupovanie - u mna v pohode, vystupovanie - v pohode, ale rozhodne neni standardne - sedacku mam tak daleko, ze si nadvihnem nohy a jednoducho sa otocim na zadku smerom nohamy von :) a potom sa postavim. Samozrejme mam zasa volant vytiahnuty co najviac k sebe - sedenie vhodne na pohodovu jazdu, pri nejakych zavodnych manevroch neni uplne vhodne, pretoze pri plnom zatoceni nemam ruky asi tak ako by som mal mat (caham na volant ale uz moc rezervy nemam) Zasa ale ked do toho usadnes tak je to delux. Mne osobne rozhodne vyhovuje viac ako sedenie na VAN styl - blizko volant, a kolme vysoke sedenie. Z tohoto dovodu je za mnou este menej miesta ako standardne :-D Ak budem menit auto tak bud dalsia S60 alebo sa hecnem na 80tku :)

poznaka: spolocne so sparkom je ten, ze je vsade rovnako malo miesta, sorry za OT ale musel som {anjel}

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: Co mi vadi na S60 :)

Príspevok od užívateľa royal555 » 28 Okt 2010, 11:23

Brzdy aj dosticky tam boli origo fabricke, v zadnych kotucoch boli normalne vyhrdzavene diery. Auto jazdilo prve tri roky pravdepodobne po Ba, ale isty si tym nie som. A elektronika? Ano, suhlasim, v novych autach robi sarapatu, blbostou by som ju vsak nenazval vzhladom na cenu a poruchovost. A navyse, od Volva som cakal viac, ked mi odide nejaky snimac na Thalii tak to az tak nevadi, proste s tym pocitam, ze turek to neskontroloval poriadne a Renault si za to nenecha priplatit.
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
MarekV
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2213
Dátum registrácie: 27 Apr 2010, 16:30
Vek:: 33
Bydlisko: Nitra
Bolo mu poďakované: 35 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predáme Chevy Spark

Príspevok od užívateľa MarekV » 28 Okt 2010, 11:48

royal555 napísal:Jasne, jasne, sedenie sa neda porovnavat, ale miesta je tam asi tak rovnako a do S60 sa dozadu (mne aj dopredu) nastupuje fakt blbo. Btw. kacirstvo, prvotne zalubenie opadlo a prisli na rad tvrde fakty 8-)
Ja 60tu stale lubim, este si aj na mna hodil, ze som zakladatel topicku {usmevisko} . Jasne, ze to auto ma muchy, ale ani jedna mi zasadne nevadi, sice manevrovanie s nou je zaujmave, pre okoloiducich casto krat vypadam ako debil ale tak to je ich nevedomost {typekscigaretou} No a miesto vzadu - ja tam nesedim :lol:

zasa ale + : design, konfort, audio, vybava, vykon D5 motora / spotreba

Užívateľov profilový obrázok
zorg1
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2457
Dátum registrácie: 20 Sep 2009, 14:12
Vek:: 43
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu poďakované: 35 krát

Re: Co mi vadi na S60 :)

Príspevok od užívateľa zorg1 » 28 Okt 2010, 12:42

ak Vy aj ja :-)
Vadí mi politika automobilky Volvo robia modely pričom sú v nich veľké roziely nemec je nadupany talian je žobrak,, a to je zle...samozrejme že všetko je o peniazoch... all aj renome firmy by sa malo brať do uvahy.. Podľa mna ak raz vyrobím V50 alebo s60 tak nech je rovnaká všade či tu či tam....rad by som vedel, že ci to tak robi napr. aj mercedes alebo bmw....
PS: zabilo ma to minule ked som zistil, že moj taliansky diabol dokonca nemá ani výškový reproduktor... kur....a {grc}
nemá niekto na predaj ?
Honda CR-V, IX/ 2014, 155 HP, Elegance, 2,0 L i-VTEC 5AT, Benzín, 4WD, outdoor, winter pack, Perleťová čierna Crystal
bolo: ♥♥♥ S60 D5 2004, skvelé vozidlo...... ♥♥♥
bude : Volvo veterán

Honda Jazz, 1,2 cool

Užívateľov profilový obrázok
MarekV
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2213
Dátum registrácie: 27 Apr 2010, 16:30
Vek:: 33
Bydlisko: Nitra
Bolo mu poďakované: 35 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Co mi vadi na S60 :)

Príspevok od užívateľa MarekV » 28 Okt 2010, 12:50

zorg1 napísal:ak Vy aj ja :-)
Vadí mi politika automobilky Volvo robia modely pričom sú v nich veľké roziely nemec je nadupany talian je žobrak,, a to je zle...samozrejme že všetko je o peniazoch... all aj renome firmy by sa malo brať do uvahy.. Podľa mna ak raz vyrobím V50 alebo s60 tak nech je rovnaká všade či tu či tam....rad by som vedel, že ci to tak robi napr. aj mercedes alebo bmw....
PS: zabilo ma to minule ked som zistil, že moj taliansky diabol dokonca nemá ani výškový reproduktor... kur....a {grc}
nemá niekto na predaj ?
Co som tak odsledoval tak tie talianske verzie su dost ozebracene oproti nemcom. Faskovci su asi bohatcii, tak aj ta vybava je tomu odpovedan :(
Tie vyskace - ved skus kupit nejaky par inej znacky a tie tam supnut

Užívateľov profilový obrázok
zorg1
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2457
Dátum registrácie: 20 Sep 2009, 14:12
Vek:: 43
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu poďakované: 35 krát

Re: Co mi vadi na S60 :)

Príspevok od užívateľa zorg1 » 28 Okt 2010, 12:59

to by som aj kupil len neviem ci to bude fungovat neviem ako s tym napojenim či tam je na co napojit.. neviem ako to je vo Volve
Honda CR-V, IX/ 2014, 155 HP, Elegance, 2,0 L i-VTEC 5AT, Benzín, 4WD, outdoor, winter pack, Perleťová čierna Crystal
bolo: ♥♥♥ S60 D5 2004, skvelé vozidlo...... ♥♥♥
bude : Volvo veterán

Honda Jazz, 1,2 cool

Užívateľov profilový obrázok
MarekV
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2213
Dátum registrácie: 27 Apr 2010, 16:30
Vek:: 33
Bydlisko: Nitra
Bolo mu poďakované: 35 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Co mi vadi na S60 :)

Príspevok od užívateľa MarekV » 28 Okt 2010, 13:23

zorg1 napísal:to by som aj kupil len neviem ci to bude fungovat neviem ako s tym napojenim či tam je na co napojit.. neviem ako to je vo Volve
Kua teraz som dostal chrobaka do hlavy, v prednych dverach mam 3x preistor na reprak - logicky bass, stred, vyska. Ale budem muset posluchovym testom zistit ci to tam je aj naozaj :D

dalsia nevyhoda 60tky pred faceliftom :) ochranne plasty nefarbene

lucki
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2827
Dátum registrácie: 25 Máj 2009, 23:24
Vek:: 10
Bydlisko: PRG
Bolo mu poďakované: 4 krát

Re: Co mi vadi na S60 :)

Príspevok od užívateľa lucki » 28 Okt 2010, 13:43

faceliftova ma imho krajsi predok. to sa mi paci aj na s40... teraz mam taky sen. biela s40, t5, hranate kridlo a sport packet... slint.
je: S60 2.4T - slabomodra metaliza, 215 000 km, rv. 2001 MY02
bolo:
S70 2.4i 20V - modra metaliza, 220 000 km, avg. 9.8, rv. 1997
480_S 2.0i - cierna metaliza, rv. 1994
440_turbo 1.7T - modra, rv. 1989

Užívateľov profilový obrázok
Ortový
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 31 Máj 2009, 16:35
Vek:: 46
Bydlisko: Handlová
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu poďakované: 29 krát

Re: Co mi vadi na S60 :)

Príspevok od užívateľa Ortový » 28 Okt 2010, 13:56

to Marek : keby si mal čierne,ako ja,tak by Ti to ani tak neprišlo,ale ako pozerám,tá strieborná po fl má aj spodný plast vo farbe,ja mám tmavošedý
Volvo S60 D5,Move,D5244T,AW55-50/51SN,r.v.2005 - Čierny
Volvo S60 2,4i ,Kinetic, B5244S,AW55-50/51SN,r.v.2005 - Zlatý
galéria
Diagnostika DICE

Užívateľov profilový obrázok
zorg1
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2457
Dátum registrácie: 20 Sep 2009, 14:12
Vek:: 43
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu poďakované: 35 krát

Re: Co mi vadi na S60 :)

Príspevok od užívateľa zorg1 » 28 Okt 2010, 14:04

podla mna je cierny podbeh praktickejsi na kamene a pod,,
ste si vsimli ze aj zadne svetlá su trochu ine ??
Naposledy upravil/-a zorg1 v 28 Okt 2010, 14:07, upravené celkom 1 krát.
Honda CR-V, IX/ 2014, 155 HP, Elegance, 2,0 L i-VTEC 5AT, Benzín, 4WD, outdoor, winter pack, Perleťová čierna Crystal
bolo: ♥♥♥ S60 D5 2004, skvelé vozidlo...... ♥♥♥
bude : Volvo veterán

Honda Jazz, 1,2 cool

Užívateľov profilový obrázok
MarekV
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2213
Dátum registrácie: 27 Apr 2010, 16:30
Vek:: 33
Bydlisko: Nitra
Bolo mu poďakované: 35 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Co mi vadi na S60 :)

Príspevok od užívateľa MarekV » 28 Okt 2010, 14:05

Ortový napísal:to Marek : keby si mal čierne,ako ja,tak by Ti to ani tak neprišlo,ale ako pozerám,tá strieborná po fl má aj spodný plast vo farbe,ja mám tmavošedý
Na pofacelifte neboli Eurase :) mozno o rok. Ten obrazok tej striebornej co som dal neni facelift, len to je streikane, je to 2003jka, ale ma ine zadne svetla.
podla mna je cierny podbeh praktickejsi na kamene a pod,,
to je pravda, ale jeto krajsie {typekscigaretou}

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: Co mi vadi na S60 :)

Príspevok od užívateľa royal555 » 28 Okt 2010, 14:12

Sorry Marek, ze som ta pichol na zaciatok, ale tak to vyslo, spustacom temy som bol cca ja a provokaterom zorg ;) S60 po facelifte je urcite krajsia, cire svetla, lakovane listy, krajsie zrkadla, roletka pred laktovou opierkou (toto sa mi extra paci). Za najvacsie plus S60 pokladam podvozok - ani makky, ani tvrdy, perfektne zehli nerovnosti (aj ked pri sviznej jazde je auto tazke na predok) a 5 valcov pod kapotou, ci uz benzin alebo diesel. ;) Jo, skoro som zabudol na perfektne sedadla, ale to je myslim vysada vsetkych Volv, nielen S60.
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Napísať odpoveď