Strata vykonu - V50

Užívateľov profilový obrázok
Jimmy
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 14 Jún 2014, 20:38
Vek:: 29
Bydlisko: Žilina
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu poďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Strata vykonu - V50

Príspevok od užívateľa Jimmy » 13 Jan 2018, 17:32

Ahojte. Chcem sa opytat, ci by mi niekto nevedel poradit:

Pred dvoma tyzdnami som isiel na svojom aute zo ZA do BA. Idem si 130, chcem obehnut, pridam plyn a auto nic. Proste stratilo tah, dokazalo ist iba 130. Drzal som dlhsie pedal na podlahu, zrazu zacalo tahat a znova prestalo. Takto sa to par krat opakovalo. Zhruba za Piestanmi to prestalo robit. Aj cestou naspat vsetko v poriadku. Auto v pohode dalo 160... Uz mi to robilo aj minuly rok, vymenili sme filter a prestalo. A nechce sa mi verit, ze po pol roku moze byt filter znova spinavy. Tankujem len na OMV. Pred vymenou filtra som tankoval len na Shell. Bol som s tym aj na diagnostike v Nitre, tam mi povedali, ze diagnostika nic nevidi. Mate niekto napad, ako to riesit?

Zabudol som napisat: 1.6D

Užívateľov profilový obrázok
pavollesko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 14 Mar 2017, 10:32
Vek:: 20
Bydlisko: Košice
Poďakoval: 1 krát

Re: Strata vykonu - V50

Príspevok od užívateľa pavollesko » 17 Jan 2018, 13:59

Jimmy napísal:
13 Jan 2018, 17:32
Ahojte. Chcem sa opytat, ci by mi niekto nevedel poradit:

Pred dvoma tyzdnami som isiel na svojom aute zo ZA do BA. Idem si 130, chcem obehnut, pridam plyn a auto nic. Proste stratilo tah, dokazalo ist iba 130. Drzal som dlhsie pedal na podlahu, zrazu zacalo tahat a znova prestalo. Takto sa to par krat opakovalo. Zhruba za Piestanmi to prestalo robit. Aj cestou naspat vsetko v poriadku. Auto v pohode dalo 160... Uz mi to robilo aj minuly rok, vymenili sme filter a prestalo. A nechce sa mi verit, ze po pol roku moze byt filter znova spinavy. Tankujem len na OMV. Pred vymenou filtra som tankoval len na Shell. Bol som s tym aj na diagnostike v Nitre, tam mi povedali, ze diagnostika nic nevidi. Mate niekto napad, ako to riesit?

Zabudol som napisat: 1.6D
[/q

Zdravím mne to robilo tiež no na diagnostike mi vyhodilo ze mam stratu tlaku v turbe .

Užívateľov profilový obrázok
Jimmy
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 14 Jún 2014, 20:38
Vek:: 29
Bydlisko: Žilina
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu poďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Strata vykonu - V50

Príspevok od užívateľa Jimmy » 27 Jan 2018, 21:56

Musel si mat diagnostiku pripojenu pocas toho ked si bol na ceste a robilo ti to. Ci ste len nacili diagnostiku v servise?

Napísať odpoveď