zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Užívateľov profilový obrázok
base
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 03 Dec 2009, 10:30
Vek:: 5
Kontaktovať užívateľa:

zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa base » 03 Dec 2009, 10:46

Zdravím Vás tankisti,

Som tu nový, lebo o pár dní sa stanem hrdím tankistom a vlastníkom VOLVO S40, r.v. 2005, 2.0D. Je to dovezené z Talianska a samozrejme počítač,autoradio a klíma na mňa pri obhliadke rozprávali v tej Talianskej hatlanine.

8-) Nenájde sa tu nejaký zdatný borec, ktorý by mi prestavil komunikačný jazyk v počítači, autoradio+klima do Angličtiny, prípadne do Češtiny ????
Čítal som, že existuje aj čeština, ale netuším či aj na S40. Ale bola by v pohode aj Angličtina.

Alebo je tam nejaké menu, kde sa dá vybrať jeden so svetových jazykov ?????

Ak sa tu nájde taký človek, čo na to má prostriedky a skúsenosti, pošli mi na seba kontakt na môj email, alebo súkromnou správou cez SS.

Ak sa tu nikto taký nenájde, tak budú mi to vedieť spraviť v servise EUROMOTOR v Banskej Bystrici ???? Aké máte skúsenosti s týmto servisom. Sú dobrí, alebo sa len tvária, že sú autorizovaným dealerom a servisom VOLVO ?????

Ďakujem za info a budem sa revanšovať tu na fóre so svojimi skúsenosťami.
Volvo S40 2.0D, r.v.2005 (model 2006),manual 6Q

Užívateľov profilový obrázok
kubo V50
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 09 Nov 2009, 20:30
Vek:: 32
Bydlisko: Poprad

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa kubo V50 » 03 Dec 2009, 22:15

Nazdar Volvista.

Ohladom diagnostiky menu mám čerstvú skúsenost,síce ja nám Volvo V50tku,ale tiež som ju doviezol s talianska.Menu ti nikto iný nezmeni,iba originál Volvo servis.Ja som bol v Prešove v CameaVolvo,čo som si robil prieskum tak sú asi najlacnejší čo sa tíka diagnostiky menu.Mňa to vyšlo na 150 e,softver+práca cca 15 minut.Mám tam češtinu a ver mi že to za tie peniaze stojí. :ugeek:

tak odo mna vsjo,tak dúfam že som ti aspon takto helfol

cau
V 50 2,0D r.v2005

Užívateľov profilový obrázok
DOD
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 1523
Dátum registrácie: 25 Jan 2009, 15:50
Vek:: 35
Bydlisko: SL
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu poďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa DOD » 03 Dec 2009, 23:14

a taka otazka, zmeni sa aj jazyk navigacie ak je zabudovana alebo len palubny pc a radio???
je XC60 D5 136kW 2009 6r.aut....skoro stvorkolka :)
bolo V70 D5 2008 aut-kriznik, C70 T5 r.99-zihadlo, 3xV50 2.0D, S80/T6 2.8biT 200kW, V40/2.0T, V40/1.9TD, V40/1.8, 340/1.6D r.84
http://www.reklamaled.sk - led reklama
http://www.svetelnareklama.sk -svetelná reklama
http://www.lacnetabule.sk - premietacie plátna za super ceny

Užívateľov profilový obrázok
Ortový
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 31 Máj 2009, 16:35
Vek:: 46
Bydlisko: Handlová
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu poďakované: 29 krát

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa Ortový » 04 Dec 2009, 01:44

Dodo,ver mi,čeština (nebodaj slovenčina) na navi Ti nepôjde...,lebo tam jednoducho nie je (na dvd)
Zmenou jazyka na palubnom PC neviem,či Ti pôjde vôbec rádio po česky (slovensky).

Vlasto
Volvo S60 D5,Move,D5244T,AW55-50/51SN,r.v.2005 - Čierny
Volvo S60 2,4i ,Kinetic, B5244S,AW55-50/51SN,r.v.2005 - Zlatý
galéria
Diagnostika DICE

Užívateľov profilový obrázok
kubo V50
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 09 Nov 2009, 20:30
Vek:: 32
Bydlisko: Poprad

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa kubo V50 » 04 Dec 2009, 09:35

Nazdar všetci.

Ohladom zmeny jazyka,pojde všetko v novom jazyku /tj.palub.počitač,radio,disp/okrem navy.

sia bella :ugeek:
V 50 2,0D r.v2005

Užívateľov profilový obrázok
michalmalcek
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 785
Dátum registrácie: 17 Sep 2009, 19:43
Vek:: 5
Bydlisko: Zvolen
Bolo mu poďakované: 16 krát

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa michalmalcek » 04 Dec 2009, 14:07

150€ to je najak vela a vo zvolene nerobia lacnejsie? mne sa zda ze niekto uz pisal ze v ZV bez papiera Nejakych 100€ ale je pravda ze ZV a presov je trosku od seba vzdialene
Volvo V90 cc 2.0 T6 r.v. 2017
Volvo S80 3.2 AWD 2007
Volvo S60 2.4i 103KW + LPG r.v. 2006
Bolo - Volvo V50 2.OD 100KW r.v 2005
Bolo - Volvo S40 1.6 + LPG r.v 2003
bolo - volvo S40 1.9 DI r.v 1999
bolo - volvo 440 1.7T R:V 1993

Diagnostika DICE 

Užívateľov profilový obrázok
JozoV50ke
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 08 Dec 2009, 00:10
Vek:: 5
Bydlisko: Poprad

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa JozoV50ke » 08 Dec 2009, 01:30

kubo V50 napísal:Nazdar Volvista.

Ohladom diagnostiky menu mám čerstvú skúsenost,síce ja nám Volvo V50tku,ale tiež som ju doviezol s talianska.Menu ti nikto iný nezmeni,iba originál Volvo servis.Ja som bol v Prešove v CameaVolvo,čo som si robil prieskum tak sú asi najlacnejší čo sa tíka diagnostiky menu.Mňa to vyšlo na 150 e,softver+práca cca 15 minut.Mám tam češtinu a ver mi že to za tie peniaze stojí. :ugeek:

tak odo mna vsjo,tak dúfam že som ti aspon takto helfol

cau

Tak to su mi veci. Presne to iste som riesil, v Camea PO mi povedali nezavisle dvaja typci, ze sa to da zmenit, no az od rocnika 2006. Pozeram, ze Ty mas 2005 a spravili Ti to...
V50 2.0D, r.v. 2004

Užívateľov profilový obrázok
base
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 03 Dec 2009, 10:30
Vek:: 5
Kontaktovať užívateľa:

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa base » 12 Dec 2009, 01:35

JozoV50ke napísal:
kubo V50 napísal:Nazdar Volvista.

Ohladom diagnostiky menu mám čerstvú skúsenost,síce ja nám Volvo V50tku,ale tiež som ju doviezol s talianska.Menu ti nikto iný nezmeni,iba originál Volvo servis.Ja som bol v Prešove v CameaVolvo,čo som si robil prieskum tak sú asi najlacnejší čo sa tíka diagnostiky menu.Mňa to vyšlo na 150 e,softver+práca cca 15 minut.Mám tam češtinu a ver mi že to za tie peniaze stojí. :ugeek:

tak odo mna vsjo,tak dúfam že som ti aspon takto helfol

cau

Tak to su mi veci. Presne to iste som riesil, v Camea PO mi povedali nezavisle dvaja typci, ze sa to da zmenit, no az od rocnika 2006. Pozeram, ze Ty mas 2005 a spravili Ti to...

Takže chlapi, ja mám informácie takéto.
Zmena komunikačného jazyka v počítači VOLVO S40 sa dá prehrať od modelového ročníka 2006. Volvo však vyrábala (neviem, či aj v súčasnosti) od 7. mesiaca bežného roka modelovú verziu nasledujúceho roku.
Ja mám to šťastie, že môj voz je vyrobený v 7/2005. To znamená, že mám modelový ročník 2006. Zistíte to aj podľa VIN kódu. Desiata pozícia z ľava vo VIN kóde označuje modelový ročník Volva.

YV1MXXXXX6XXXXXXX

V pondelok by som chcel ísť do servisu vo Zvolene a dať si zmeniť jazyk s tej Talianskej hatlaniny. Mechanikovi poviem, aby tam skusil hodiť češtinu.
Dám potom vedieť ako to dopadlo......

A ešte jedna vec, nepíšte tu chlapi, že Vám to chlapík v nejakom servise urobí bez dokladu. Neuvedomujete si, aké problémy tomu dobrákovi v servise (myslím v dobrom zmysle slova) môžete narobiť. Nikdy neviete, kto to tu môže čítať. V lepšom prípade majiteľ servisu, ktorý môže toho mechanika prepustiť a v tom horšom prípade nejaký daňový kontrolór tam môže poslať agenta provokatéra a skončí to mastnou pokutou.
To myslím nikto z nás nechce. Radšej nech v servisoch sú zamestnaní mechanici, ktorí vedia čo robia a keď sú Vám ochotní pomôcť usporiť nejaké tie Euráče, tak si to nechajte len pre seba.
Naposledy upravil/-a base v 12 Dec 2009, 02:03, upravené celkom 1 krát.
Volvo S40 2.0D, r.v.2005 (model 2006),manual 6Q

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa Peťo » 12 Dec 2009, 01:56

base napísal:
JozoV50ke napísal:
kubo V50 napísal:Nazdar Volvista.

Ohladom diagnostiky menu mám čerstvú skúsenost,síce ja nám Volvo V50tku,ale tiež som ju doviezol s talianska.Menu ti nikto iný nezmeni,iba originál Volvo servis.Ja som bol v Prešove v CameaVolvo,čo som si robil prieskum tak sú asi najlacnejší čo sa tíka diagnostiky menu.Mňa to vyšlo na 150 e,softver+práca cca 15 minut.Mám tam češtinu a ver mi že to za tie peniaze stojí. :ugeek:

tak odo mna vsjo,tak dúfam že som ti aspon takto helfol

cau

Tak to su mi veci. Presne to iste som riesil, v Camea PO mi povedali nezavisle dvaja typci, ze sa to da zmenit, no az od rocnika 2006. Pozeram, ze Ty mas 2005 a spravili Ti to...

Takže chlapi, ja mám informácie takéto.
Zmena komunikačného jazyka v počítači VOLVO S40 sa dá prehrať od modelového ročníka 2006. Volvo však vyrábala (neviem, či aj v súčasnosti) od 7. mesiaca bežného roka modelovú verziu nasledujúceho roku.
Ja mám to šťastie, že môj voz je vyrobený v 7/2005. To znamená, že mám modelový ročník 2006. Zistíte to aj podľa VIN kódu. Desiata pozícia z ľava vo VIN kóde označuje modelový ročník Volva.

YV1MXXXXX6XXXXXXX

V pondelok by som chcel ísť do servisu vo Zvolene a dať si zmeniť jazyk s tej Talianskej hatlaniny. Mechanikovi poviem, aby tam skusil hodiť češtinu.
Dám potom vedieť ako to dopadlo......

A ešte jedna vec, nepíšte tu chlapi, že Vám to chlapík v nejakom servise urobí bez dokladu. Neuvedomujete si, aké problémy tomu dobrákovi v servise (myslím v dobrom zmysle slova) môžete narobiť. Nikdy neviete, kto to tu môže čítať. V lepšom prípade majiteľ servisu, ktorý môže toho mechanika prepustiť a v tom horšom prípade nejaký daňový kontrolór tam môže poslať agenta provokatéra a skončí to mastnou pokutou.
To myslím nikto z nás nechce. Radšej nech v servisoch sú zamestnaní mechanici, ktorí vedia čo robia a keď sú Vám ochotní pomôcť usporiť nejaké tie Euráče, tak si to nechajte len pre seba.
Súhlasím ;)

Užívateľov profilový obrázok
naffots
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 25 Máj 2009, 10:26
Vek:: 43
Bydlisko: Bratislava

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa naffots » 13 Dec 2009, 19:33

bez dokladu to podla mna nie je mozne. robi sa to cez vadis s online prihlasenim na server fabriky. vadisom sa dotaze na novy soft pre dane auto s danym vin-kodom. vsetko je evidovane vo fabrike. po uvolneni softu pre dany servis sa tento downloaduje priamo z fabriky a je to nahrate do auta. nasledne fabrika generuje fakturu pre servis, ktory ukon vykonal. preto rovnaka cena vo vsetkych servisoch plus minus to, co si oni nahodia ako marzu. takze servis to od fabriky vyuctovane dostane, moze ti to akurat dat za nakup - bez dokladu...
ex: V50 1.6D 2006 Momentum

Užívateľov profilový obrázok
base
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 03 Dec 2009, 10:30
Vek:: 5
Kontaktovať užívateľa:

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa base » 19 Dec 2009, 00:48

8-) Takže, bol som v Volváckom servise a na počkanie mi aktualizovali software a zmenili komunikačný jazyk z Taliančiny do Češtiny. Takže teraz na mňa moje Volvo rozpráva v češtine ;)
Celá táto sranda stála 119 EUR s DPH. Okrem toho mi prečítal a vymazal pamäť s chybovými logmi. Bolo ich dosť, skontroloval to znova po vymazaní, či tam nenabehli nejaké nové a hovoril, že je to zatiaľ v poriadku.
Dal som si nakódovať aj nový klúč, ktorý som dostal od predajcu, keďže mi predajca dal síce dva klúče k môjmu Volvu, ale jeden s nich bol nenakódovaný fungláč. Bolo tu podozrenie, že si jeden z dvojice nakódovaných kľúčov nechal a mne dal ďalší čisto-nový. Mechanik spároval moje dva klúče s mojim Volvom. Takže žiadny iný kľúč neotvori moje VOLVO. :twisted:
Môžem kľudnejšie spávať. Táto sranda stála 33 EUR s DPH.
Dajte si na toto pozor chlapi, ak Vám predajca dal buď len jeden klúč, alebo dva klúče, ale s toho jeden nie je nakódovaný. Je tu určité podozrenie, že si predajca nechal ten druhý a môže Vám bezproblémov kedykoľvek odomknúť auto a odísť na ňom. Minimálne si dajte v servise vymazať ostatné klúče okrem Vášho spárované s Vašim Volvom.
Robili mi to v servise VOLVO pri Zimnom štadióne vo Zvolene. Chlapi tam boli ochotní, môžem len doporučiť.
Software na zmenu jazyka a na kódovanie klúča online sťahoval priamo zo švédskeho servera, kde musel zadávať presné údaje o mojom Volve. Všetko sa zaznamenáva. Oni musia tiež platiť za stiahnutý software s Volváckeho servera vo Švedsku, takže veľký priestor pre úpravu ceny tohto úkonu tu nie je.
To čo som napísal v predchádzajúcich príspevkoch platí. Zmena komunikačného jazyka do češtiny je možná od modelového ročníka 2006.
Volvo S40 2.0D, r.v.2005 (model 2006),manual 6Q

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa royal555 » 19 Dec 2009, 02:49

Zaujimalo by ma, odkial chapik co ti auto predal zohnal fungel novy kluc. :shock:
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
Ortový
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 31 Máj 2009, 16:35
Vek:: 46
Bydlisko: Handlová
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu poďakované: 29 krát

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa Ortový » 19 Dec 2009, 10:33

Mňa by zase zaujímalo,ako to myslíš "teraz na mňa moje Volvo rozpráva v češtine".
To akože Ti povie do reprákov(v opierke ?)-pripútajte sa ,otvorené dvere spolujazdca a pod? Wow,to ja nemám :shock:
Volvo S60 D5,Move,D5244T,AW55-50/51SN,r.v.2005 - Čierny
Volvo S60 2,4i ,Kinetic, B5244S,AW55-50/51SN,r.v.2005 - Zlatý
galéria
Diagnostika DICE

Užívateľov profilový obrázok
DOD
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 1523
Dátum registrácie: 25 Jan 2009, 15:50
Vek:: 35
Bydlisko: SL
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu poďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa DOD » 19 Dec 2009, 11:03

nove kluce sa daju kupit na ebayi a S40 nehovori nic len pise na dispeji hlasky
je XC60 D5 136kW 2009 6r.aut....skoro stvorkolka :)
bolo V70 D5 2008 aut-kriznik, C70 T5 r.99-zihadlo, 3xV50 2.0D, S80/T6 2.8biT 200kW, V40/2.0T, V40/1.9TD, V40/1.8, 340/1.6D r.84
http://www.reklamaled.sk - led reklama
http://www.svetelnareklama.sk -svetelná reklama
http://www.lacnetabule.sk - premietacie plátna za super ceny

Užívateľov profilový obrázok
base
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 03 Dec 2009, 10:30
Vek:: 5
Kontaktovať užívateľa:

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa base » 19 Dec 2009, 12:03

DOD napísal:nove kluce sa daju kupit na ebayi a S40 nehovori nic len pise na dispeji hlasky

S tým novým kľúčom neviem ako to je. Proste mi dal dva kľúče s upozornením, že jeden z nich nie je nakódovaný a je nový. Je zabalený v takej priesvitnej plastovej krabičke a na nej je kopec nalisovaných nápisov VOLVO a je tam aj nalepený štítok s čiarovým kódom a ďalšími kódmi, ktoré mechanik v servise potreboval pre objednanie softu.

Prepáčte ak som Vás dostal do omylu, samozrejme, že moje Volvo na mna nerozpráva, ale píše mi odkazy v češtine :lol:
Volvo S40 2.0D, r.v.2005 (model 2006),manual 6Q

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa royal555 » 19 Dec 2009, 14:19

Ortový napísal:Mňa by zase zaujímalo,ako to myslíš "teraz na mňa moje Volvo rozpráva v češtine".
haha, Vlasto ti urobil z Volverina Knight Ridera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
naffots
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 25 Máj 2009, 10:26
Vek:: 43
Bydlisko: Bratislava

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa naffots » 21 Dec 2009, 12:51

takze so stahovanim software a jeho uhradou je to presne ako som pisal.

este ku klucom. v menu auta sa da vyvolat polozka "pocet registrovanych klucov". ak sa to cislo, co vrati palubny pocitac zhoduje s poctom klucov, ktore clovek drzi v ruke a zaroven vsetky dane kluce funguju, tak je istota, ze dalsi kluc neexistuje.

a toto si treba overit pri kupe auta. pretoze registrovanych moze byt aj viac klucov. ak mi da predajca dva funkcne do ruky, kludne moze mat treti vo vrecku...
ex: V50 1.6D 2006 Momentum

Užívateľov profilový obrázok
radosb
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 31 Dec 2009, 12:48
Vek:: 5
Bydlisko: Sabinov

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa radosb » 31 Dec 2009, 13:49

ja som si cez google firmy ktore su autor.predajcovia a hned som im poslal emaily a na moje pocudovanie hned my vsetci odpovedali,posielam mensi prehlad:
P&LKV auto, s.r.o.Ano je mozne u nas zmenit jazyk na cesky.
Cena aj s pracou je 145EUR.Bratislava
___________________________________________________
zmena je možná od modelového roku 2006. Podľa VIN sa nedá zistiť aký máte Vy modelový rok.Dá sa to zistiť až po napojení na diagnostický prístroj. Ak by to šlo cena sw je cca 115 € s DPH + cca hodina práce cca 50 € s DPH a zmenil by sa jazyk na češtinu.
S pozdravom
Pavol Filipko
Predajca nahradných dielov
EUROMOTOR spol.s.r.o.Čerešňová 8A
Banská Bystrica
__________________________________________
Nahratie inej jazykovej verzie je možné . Dole sú najčastejšie používané . Cena 130€ softvér + konfigurácia
Hudec Igor VIP Auto s.r.o. <hudec@vipauto.sk>
___________________________________________________
Vaše vozidlo je modelový rok 2006, tak sa dá nahrať do palubného počítača software "čeština".
Celá operácia trvá cca 20 min a stojí 116,--€ s DPH
Extra sa objednávať nemusíte, stačí keď zavoláte, že v daný deň chcete prísť.
Zostávame s pozdravom
Ing. Kamiňskýj Boris
Unicom Export- Import
Pod Dráhami 16
960 01 Zvolen
________________________________________________________________
Dobrý deň
Na vaše vozidlo je možné dodať SW - český cena je aj s prácou 124 Eur.
S pozdr.
Urbán Tibor
KOSICE NORSON_________________________________________________________
Volvo V50,MY2006,2.0D,100kW,Q6
strieborný šíp

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa royal555 » 31 Dec 2009, 14:00

Kokso, ten z BB riadny lolo, sak zistit modelovy rok vie podla VIN aj clovek totalne neznaly problematiky ked vie co je Google.... {palecdole}

Z tych reakcii jednoznacne Zvolen alebo Kosice (pre teba, pre zapadne Slovensko asi Vieden....). Kazdopadne, 120-130 Eur stoji za to, aby na teba auto "hovorilo" po cesky ;)
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
radosb
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 31 Dec 2009, 12:48
Vek:: 5
Bydlisko: Sabinov

Re: zmena komunik.jazyka v počítači VOLVO S40

Príspevok od užívateľa radosb » 31 Dec 2009, 15:14

ved stoji zato este som doslal jednu odpoved z presova a na moje pocudovanie nahodili vysoku cenu zacal som sa vykrucat ze ako to je mozne ze prave oni davaju najviac a take vyhovorky davali ze my bolo az zle,nieco v duchu ale my sme autorizovany servis(pricom vsetky firmy su autor.), davame zaruku na prepalenie soft.(zaruku dava volvo nie servis),sice servis v pripade poruchy to riesi na naklady vyrobcu pretoze vyrobca posiela soft.a je zodpovedny za jeho funkcnost proste same klamstva skusim asi NORSON Kosice pretoze som cital aj recenzie na nich a su celkom v pohode ved uvidime potom dam info
Volvo V50,MY2006,2.0D,100kW,Q6
strieborný šíp

Napísať odpoveď