Volvo S40 - teleskopicka antena

Tibor
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27 Nov 2010, 13:01

Volvo S40 - teleskopicka antena

Príspevok od užívateľa Tibor » 27 Nov 2010, 13:27

Caute,

som tu novy na fore a toto je moj prvy prispevok. Takze ako na zaciatok: "Zdravym vas vsetkych" :)

Cca pred 2 mesiacmi som si kupil Volvo S40. Je to este ten 1. model. Je to super auto, som s nim na 100 % spokojny. Lenze vcera rano ked som isiel do prace vonku uz mrzlo. Ani som si to neuvedomil a zapol som radio. Antena sa mi nevysunula celkom ako by sa mala.

V normalnom pripade antena sa vysunie celkom na doraz a zaisti sa (dvakrat cvakne v hornej polohe). Po zasunuti tak isto 2krat. Vcera rano sa vysunula len cca do polovice, a tam sa zacala zaistovat ( cca 5 krat cvakla ). Potom som ju zasunul a radsej som to nechal tak, nech sa v garazi spamata.

No, ale bohuzial odvtedy sa este nespamatala. Tj. teraz ked zapnem radio, antena sa vysunie cca do 3/4, a zacne sa zaistovat ( cvakne 3 krat ). Potom ked vypnem radio tak po zasunuti tiez 3krat.

Dnes som antenu natrel WD 40 -ou. Dufal som ze nieco pomoze, ale moc ani nepomohla.
Viete mi prosim vas niekto poradit. Ci si mam kupit novu antenu, alebo ci existuje nejaka finta ako to opravit.... alebo nieco.
A v pripade ze si mam kupit novu antenu, tak ze kde by som ju mohol zohnat.

Dakujem

Tibor
Volvo S40 1.6,rv 2004,

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: Volvo S40 - teleskopicka antena

Príspevok od užívateľa Peťo » 27 Nov 2010, 18:38

fintu nepoznam ale kwiko jednu antenu ma presne na S40

Napísať odpoveď