Problem s automatickou prevodovkou

Dewe2
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 08 Feb 2016, 21:15
Vek:: 23
Bydlisko: Nitra

Problem s automatickou prevodovkou

Príspevok od užívateľa Dewe2 » 08 Júl 2018, 19:17

Ahojte. Po ceste s chorvacka sa mi stalo ze auto mi nechcelo zaradit 4 prevodovy stupen stale iba vyeteli otacky a nic . Auto vypisalo chybu ohladom prevodovky a ze nutny servis .....auto som zhasol naspet nastartoval a odvtedy funguje dosiel som natom az domou akurat som si vsimol ze obcas zaradi tak tvrdsie ako ked na manuali pustite rychlo spojkovy pedal. Moja otazka znie komu to mozem dat pozriet v okoli NR kto sa tomu rozumie. Ma to najazdene 270 000 km kupoval som to pred pol rokom ..... ci tam bol niekedy olej meneny netusim ..... asi co tomu je mi nepomozete ale moze byt ze pomoze vymena oleja a filtra aj s preplachom ? dakujem . Jedna sa o xc90 ,2.4 136 kw 2007 ,6st automat . dikes

Jasko
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 417
Dátum registrácie: 10 Jún 2012, 10:05
Vek:: 29
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu poďakované: 21 krát

Re: Problem s automatickou prevodovkou

Príspevok od užívateľa Jasko » 08 Júl 2018, 20:58

Dewe2 napísal:Ahojte. Po ceste s chorvacka sa mi stalo ze auto mi nechcelo zaradit 4 prevodovy stupen stale iba vyeteli otacky a nic . Auto vypisalo chybu ohladom prevodovky a ze nutny servis .....auto som zhasol naspet nastartoval a odvtedy funguje dosiel som natom az domou akurat som si vsimol ze obcas zaradi tak tvrdsie ako ked na manuali pustite rychlo spojkovy pedal. Moja otazka znie komu to mozem dat pozriet v okoli NR kto sa tomu rozumie. Ma to najazdene 270 000 km kupoval som to pred pol rokom ..... ci tam bol niekedy olej meneny netusim ..... asi co tomu je mi nepomozete ale moze byt ze pomoze vymena oleja a filtra aj s preplachom ? dakujem . Jedna sa o xc90 ,2.4 136 kw 2007 ,6st automat . dikes
Určite vymeniť olej v NR maš volvodiely a v Salibach Kwika

Napísať odpoveď