Spoznavanie V70 I. gen T5

andre
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 01 Nov 2009, 21:45
Vek:: 5
Bydlisko: Bratislava

Re: Spoznavanie V70 I. gen T5

Príspevok od užívateľa andre » 12 Nov 2009, 11:04

lucki napísal:na t5 sa davali tusim colomba 16" seriovo. ale viktor ti povie viac. inak na nase cesty je tak max 16, pri vacsich uz auto lieta v kolajach.
colombo 16" tam mam teraz na zimnych, takze na leto budem musiet niezo zohnat...kolaje a pod. mi nevadia, som zvyknuty na vyhybanie sa kazdej nerovnosti z mojich predoslych aut :mrgreen:
st_Andy napísal:
andre napísal:hosi mate niekto skusenosti s 18" palcovymi kolesami na v70tke???
K 18tkam potrebujes hlavne tvrdsie pruziny aby si nedrel o vnut. blatniky (aspon u znizeneho eRka urcite) a znizi sa Ti rejd.
70tky a 850tky maju podstatne tvrdsie pruzenie ako 60/80tky tak vdaka nizkemu profilu a nasim cestam plnym vytlkov, kanalov a zatopenych prekvapeni, z toho budes mat trochu kostitras. Ocenis ich na kvalitnom povrchu kde to sadne ako rit na serbel a bude sa to chovat istejsie..

Kazdopadne za cenu nizkeho komfortu, odrenych diskov a zodratych bocnic pekne 18-tky asi stoja nielen za pohlad ale aj za ten hriech 8-) (to plati pre vsetky 18tky.. ) :mrgreen:
Uz sa len prestahovat do krajiny ktora ma viac ako 400 Km dialnic a nevaham ani sekundu.. (tie zimne 16" ma teraz strasne rozmaznavaju.. jaaaaj to je láčo..) Obrázok

Napis na ceskom fore Marrovi, on tam ma 18" a ma to proklate nizko 8-)
to s rejdom som sa docital, a v podstate mam strach iba aby pasovali bez vytahovania a upravy blatnikov...kostitras??? :D na bezne jazdenie mam feldu na 175/50 13 a moje prve auto bola Skoda Favorit(a stale este je) s gumami 195/50 15, sportovy podvozok HP, stabilizatory, rozpery, sportove sedadla, ochranny ram...proste taky amatersky zavodacik....vozit si rit v tomto aute je o niecom uplne inom...stale mozem drzat volant jednou rukou a v kolajniciach si v pohode korigujes...s favoritom som mal co robit to udrzat dvoma rukami.... 8-)

ale najjednoduchsie bude zohnat asi letne 16" na tieto hlinikace co mam a na zimu kupim plechace :)
Volvo V70 2.3 T5
Kia Cee´d 1.4
Skoda Favorit 135
Skoda Favorit 136
Skoda Favorit 136
Skoda Favorit 135 sport line
Skoda Favorit 135 silver line
Skoda Felicia Combi 1.6
ex: Felicia Combi 1.3 LPG
ex: Felicia Combi 1.6 LK
ex: Favorit 136

Napísať odpoveď