Dalsi do skupiny Brake Failure - Stop Safely

Užívateľov profilový obrázok
karol123
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 20 Apr 2017, 16:04
Vek:: 36
Bydlisko: Moldava n/B
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Dalsi do skupiny Brake Failure - Stop Safely

Príspevok od užívateľa karol123 » 02 Jan 2020, 22:57

Ahojte, dnes ma manzelka potesila fotkou z auta s hlaskou Brake Failure - Stop Safely. Hladal som tu na fore aj googlil ze byva to problem s kabelazou, resp. CEM kou, tak som plny radosti uz dopredu:)
Okrem toho obcas vyskakoval antiskid service, ale to som uz nevidel asi pol roka a pristrojovka sa chova normalne, nie ako vianocny stromcek, co tu niekto popisoval.
Skusim cez vikend napichnut na vidu, len neviem ci mi ta moja vobec funguje dobre, lebo naposledy mi to nechcelo velmi komunikovat s nou...nejaka hlaska bola chybova, ale VDASH sa pripojil v pohode a aj ten test sondy co je pri VIDE presiel OK.

Neviete poradit ci aj na P2 xc70 to byvaju kable vacsinou, alebo rovno mam skusit vybrat a prestriekat kontakty na CEMke?

dakujem

Jasko
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 417
Dátum registrácie: 10 Jún 2012, 10:05
Vek:: 29
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu poďakované: 21 krát

Re: Dalsi do skupiny Brake Failure - Stop Safely

Príspevok od užívateľa Jasko » 03 Jan 2020, 07:29

karol123 napísal:Ahojte, dnes ma manzelka potesila fotkou z auta s hlaskou Brake Failure - Stop Safely. Hladal som tu na fore aj googlil ze byva to problem s kabelazou, resp. CEM kou, tak som plny radosti uz dopredu:)
Okrem toho obcas vyskakoval antiskid service, ale to som uz nevidel asi pol roka a pristrojovka sa chova normalne, nie ako vianocny stromcek, co tu niekto popisoval.
Skusim cez vikend napichnut na vidu, len neviem ci mi ta moja vobec funguje dobre, lebo naposledy mi to nechcelo velmi komunikovat s nou...nejaka hlaska bola chybova, ale VDASH sa pripojil v pohode a aj ten test sondy co je pri VIDE presiel OK.

Neviete poradit ci aj na P2 xc70 to byvaju kable vacsinou, alebo rovno mam skusit vybrat a prestriekat kontakty na CEMke?

dakujem
Ahoj zvyknu biť studene spoje v bcm treba ju prepajkovať ale vida napovie.

Užívateľov profilový obrázok
karol123
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 20 Apr 2017, 16:04
Vek:: 36
Bydlisko: Moldava n/B
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: Dalsi do skupiny Brake Failure - Stop Safely

Príspevok od užívateľa karol123 » 01 Feb 2020, 17:35

Po mojom starte som uz chybu nenasiel, ale tak pre istotu som to pozrel. Ak je tam nieo zle tak jedine vo vnutri, lebo konektor ako taky je velmi blbuvzdorny. Dodnes v pohode, cize skoro mesiac bez opatovneho vyskytu chyby.
Dnes sa vsak zjavila ina anomalia...neviem odomknut dialkovym, ani jednym. Klucom ano, funguje central. Siel som do obchodu, uz slo aj dialkovym...potesil som sa, ale nie dlho. Po navrate domov opat neslo.
Paranoia mi hovori ze tam ma niekto rusicku, ale skor asi bude zly spoj niekde. Potrebujem kupit funkcnu sondu na dialgnostiku (moja sonda hovori uz len s polovickou zbernice zial) lebo cim dalej tym viac takychto gremlinov mi v tom sobovi rastie a uz sa im treba povenovat :(

Napísať odpoveď