Predám dorábku Bluetooth

Ostatné čo nespadá pod kategórie inzercie, ale iba ak s Volvom súvisí...
Užívateľov profilový obrázok
benetin
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 368
Dátum registrácie: 25 Jan 2010, 00:09
Vek:: 32
Bydlisko: Petržalka
Poďakoval: 49 krát
Bolo mu poďakované: 11 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predám dorábku Bluetooth

Príspevok od užívateľa benetin » 27 Júl 2015, 07:51

Fabo.sk napísal:Musim zas zamakat na svojom projekte, bluetooth prijmac na zaklade Raspberry Pi... to mam potom pichnute do 3.5 auxu.

Inak rozhodne odporucam pouzivat 3.5ku vstup ak mate oproti nejakym FM modulatorom.
No aux by bol fasa, ale moje auto nemá, ale pozerám som na volvosweden rôzne pokusy ako spravi't bypass na zosil ale ja sa na to neodvádžim.

xc902008
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 13 Jan 2015, 13:42
Vek:: 30
Bydlisko: MA
Bolo mu poďakované: 3 krát

Re: Predám dorábku Bluetooth

Príspevok od užívateľa xc902008 » 06 Aug 2015, 17:14

benetin napísal:
xc902008 napísal:No ta kvalita zvuku cez aux je hrozna. :cry: Aky to ma potom zvuk? Takze, pokial dobre chapem, hudbu treba ovladat priamo cez mobil, cez volant/radio to nepojde, ze?
Podľa mňa to nebude problém aux čo sa tej kvality týka, ale spracovanie audio súboru čiže asi MP3 ..
Na volante len hlasitosť :(
To mi nejde moc do hlavy, lebo ked napojim mobil na repraky (domace), zvuk je super, ked na auto (aux) je to ako tranzistorak z 1970...

Užívateľov profilový obrázok
benetin
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 368
Dátum registrácie: 25 Jan 2010, 00:09
Vek:: 32
Bydlisko: Petržalka
Poďakoval: 49 krát
Bolo mu poďakované: 11 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predám dorábku Bluetooth

Príspevok od užívateľa benetin » 06 Aug 2015, 17:17

xc902008 napísal:
benetin napísal:
xc902008 napísal:No ta kvalita zvuku cez aux je hrozna. :cry: Aky to ma potom zvuk? Takze, pokial dobre chapem, hudbu treba ovladat priamo cez mobil, cez volant/radio to nepojde, ze?
Podľa mňa to nebude problém aux čo sa tej kvality týka, ale spracovanie audio súboru čiže asi MP3 ..
Na volante len hlasitosť :(
To mi nejde moc do hlavy, lebo ked napojim mobil na repraky (domace), zvuk je super, ked na auto (aux) je to ako tranzistorak z 1970...
možno nemáš ukostrený obvod zvukový alebo také niečo, nie som elektrikár, ale to jediné dáva zmysel

Napísať odpoveď