Poistenie áut

Ostatné čo nespadá pod kategórie inzercie, ale iba ak s Volvom súvisí...
Drhyde
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 17 Júl 2011, 23:14
Vek:: 80
Bydlisko: Bratislava

Poistenie áut

Príspevok od užívateľa Drhyde » 08 Jan 2012, 15:52

Ponúkam možnosť vytvotrenia si vlastného podnikania alebo zvýšenia si príjmu.
Poskytnem návod na rozbeh podnikania v oblasti sprostredkovania finančných služieb.
Finančné plánovanie

Finančné plánovanie je pridanou hodnotu k sprostredkovaniu finančných služieb. Tvorí najväčšiu hodnotu mojej služby a hlavný dôvod, prečo moji klienti spolupracujú práve so mnou. Pre klientov pripravujem riešenia na zabezpečenie príjmu, dôchodok, bývanie, investovanie, sporenia pre deti a poistenie majetku.

Sprostredkujem finančné služby ako poistenia, hypotéky, stavebné sporenie, sporiace účty, vklady, fondy a dôchodkové sporenia.

Finančné plánovanie. Pri komplexnom využití mojich služieb získate bezplatne službu – audit a optimalizácia zmlúv spolu s osobným finančným plánom. Hlavnou odmenou pre mňa je Vaša spokojnosť. Pretože len spokojný zákazník mi spraví dobrú reklamu a ja tak môžem poskytnúť svoje služby ďalším ľuďom. Finančnú platbu dostávam za sprostredkovanie finančných služieb vo forme provízie. Tá je zahrnutá v cene finančných produktov a platí ju finančná inštitúcia zo svojej marže. Vy neplatíte nič navyše. V mnohých prípadoch dokonca zaplatíte menej ako pri priamej návšteve finančnej inštitúcie. Dôvod? Vyjednám Vám lepšie podmienky, získate zľavy a výhody, na ktoré máte nárok.

Hlavným zdrojom mojich zákazníkov sú odporúčania od spokojných klientov. Je to moja najefektívnejšia reklama. Veľkou motiváciou pre mňa je získanie si Vašej dôvery, aby ste sa so mnou pochválili aj u svojich priateľov a známych. A práve preto urobím všetko pre Vašu spokojnosť.



Mgr. Jaroslav Ilek

Užívateľov profilový obrázok
mato.20
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 725
Dátum registrácie: 06 Aug 2010, 08:42
Vek:: 26
Bydlisko: Senec
Kontaktovať užívateľa:

Re: Poistenie áut

Príspevok od užívateľa mato.20 » 15 Jan 2012, 23:46

Ahoj, koľko by cca stálo poistenie auta rok 1975, objem 2304 ccm, 72 kW, rok narodenia bud 1969 alebo môj 1989 ? čo vyjde najlacnejšie ?
Aktuálne : S80 D5 120 kW, rok 2004, A5 tmavomodrá metalíza
Rodičia : S60 D5, 120 kW, rok 2003, A5 vínovo červená matalíza
EX : S70 2.5 TDi, 103 kW, rok 1998, M5 medeno-hnedá metalíza

Napísať odpoveď